www.sudzibas.lv Worldventures Dreamtrips Krāpnieki,kas skalo smadzenes

Worldventures Dreamtrips - Krāpnieki,kas skalo smadzenes

You should be here! Krāpnieki, Mercure HotelLabdien, vēlējos jūs informēt par krāpniekiem, kas mēģina ievilināt šajā "vip travel klubā", kur jūs itkā ceļosiet pa super duper lielām atlaidēm, bet vēl arī pelnīsiet! Izklausās neticami vai ne? Tātad zem šī visa slēpjas tikai un vienīgi piramīda, kur jums jāievilina citi cilvēki un jāskalo smadzenes par to, ka viss tak ir super, tu būsi miljonārs, ceļosi bez maz vai par brīvu utt. Sākumā tev būs zvans no kāda kursabiedra, drauga vai e mails facebook ar to, ka man ir labs piedāvājums, bet atnāc uz mercute hotel 18:00 un es tev visu izstāstīšu! (Viņi darbojas arī citās vietās). Vilinoši vai ne? Tātad, ja uzķēries, tad esi atnācis uz turieni, tev sāks skalot smadzenes divi kungi vārdā Mareks un Andulis. Sāks rādīt prezentācijas cik viss ir skaisti, cik visi ir laimīgi utt. Tevi apstrādās tā, ka liksies Super, man ar tak vajag! Tikai iemaksā 250 $ un katru mēnesi tikai 50$ un tiksi pie "labākajiem" piedāvājumiem. Tie piedāvājumi ir pēdējais bullshits, tur nebūs nekādu labāku un lētāku piedāvājumi, lai kautkas būtu izdevīgāk tev visu laiki jāpiesaista cilvēki, jāmāna tajā visā iekšā. Tev stāsta, kas ir jāsaka, lai cilvēks uzķertos uz tā visa utt. Tikai, kad kādam uzdot jautājumu cik tad esi nopelnījis, viņš māk pateikt - nu, es tikai gadu es te. Es vēl tiecos. :d lai paātrinātu tavu izvēli viņiem būs piebilde - mēs drīz būsim Latvijā oficiāli, pasteidzies, jo tagad ir labākā cena un tu dabūsi daudz punktu, ko varēsi izmantot ceļojumā. To viņi saka jau gandrīz gadu. Šeit būtu darbiņš vid, kā ir ar nodokļiem. Ja jau viņi saņem "miljonus" tur. Kā arī bez tabu, jo tur notiek smadzeņu skalošana, ka tu pat nepamanīsi, ka esi iedevis savu bankas karti, lai samaksātu reģistrācijas maksu!!! Šeit lētāk nebūs un nekādu dzīvi jūs tur neizmainīsiet! (Viņu moto) turieties pa gabalu, ja kāds sauc uz "labu piedāvājumu tev", vai "man ir ko parādīt". Tie, kas aicina liekas, ka ir nozombēti :d

M Mixx 10.10.2020

Man stāstīja, ka Mareks Maķējevs pat mūkot ārā no veikala, lai nenorautu pa galvu, kad ierauga kādu apkrāpto. Bet cik ilgi muks?

P Patiess Fakts 10.10.2020

:) gadās. Nav viņam tas ģīmis diez ko uzticams.