www.sudzibas.lv world ventures dreamtrips world ventures dreamtrips piramīda

world ventures dreamtrips - world ventures dreamtrips piramīda

neiekrītiet uz piedāvājumu lēti ceļot un nopelnīt,neviens nekur nav aizceļojis,turienes cilvēki izskalo smadzenes pielietojot kko līdzīgu "secret" grāmatai(tāpati tēma) un cilvēks jūtas laimīgs savā pasaulītē,domā ka ir milionārs,bet patiesībā bez santīma kabatā.. vispār tos cilvēkus vajadzētu saukt pie atbildības..tā ir vistīrākā krāpšana,turklāt latvijā piramīdas ir aizliegtas.

Y YoYo 15.04.2013

Varēji jau plašāk uzrakstīt, lai pilnīgi skaidrs ap ko lieta grozās, bet noprotu, ka tas ir kaut kas līdzīgs KEY PROMOTION!
Vispirms piestāsta pilnu galvu par skaistiem kūrortiem un vēl viskaut ko, pēc tam plijās virsū ar saviem līgumiem, kurus ir jānomaksā uzreiz! Finišā vēl uzdāvina rokas pulksteni par 2$ tā teikt "firma uzsauc" (par tavu naudu).
Protams, ka beigās neviens nekur neaizbrauc, un naudiņa arī tu tū!

Z ZiwCiw 07.07.2013

Pirmkart, jau si nav piramida un otrkart- no LV ka traki visi celo, kuri ir ieksa.
Kas attiecas uz Tevi pasu, Tev tam nav laika un acimredzot ari lidzeklu, ja vari tikai neta tuset! :)
Celojumos braucam visi un esam stava sajusma!
Man ir prieks, ka noticeju sai komandai! Tas tiesam maina manu dzivi!

E Eiii 31.01.2014

Es varu teikt to pašu - tas maina manu dzīvi, esmu bijusi Grieķijā par smieklīgām cenām un papidus tam - es pelnu! Bet pats svarīgākais - tas ir jauns dzīvesveids. Jā, nav nemaz tik viegli no sākuma, bet tas viennozīmīgi ir tā vērts! Turklāt esmu iepazinusi ļoti daudz satriecošus cilvēkus, kuri ir mērķtiecīgi, vēlas kaut ko vairāk dzīvē sasniegt un grib kaut ko darīt nevis pīkstēt par to, ka tas nav izdevies vai arī vienkārši dzīvot savu vienīgo dzīvu bez mērķa - baudīt!

V vardabriviba 28.04.2015

Hahaha. Šie cilvēki ir dzīvās šausmas! Tīra piramīda, nekas vairāk! Cenšas ievilkt savā shēmā visu kas kustas. Un cilvēki paši ir diezgan padumji, visi kā viens, galvā tikai sporta klubs, dārgas mašīnas (kuras paši nekad nevarēs atļauties) utt. Staigā dizaineru pakaļdarinājumos un mēģina citu priekšā izlikties gudri un svarīgi. Taču nekur tālāk par LV nav manīti. Un cik tupam ir jābūt, lai maksātu tādas summas par iespēju kaut kad kaut kur aizbraukt? Ja 10X lētāk vari pats saplānot savu ceļojumu? ;D

1 1nga 05.09.2017

Viss darbojas un esmu apmierināta ar šo kompāniju .Nevienam , nekas nav japierāda, viss ir paša cilvēka izvēlē, Protams, nav garatijas par biznesu, jo iegādājoties franšīzi ( citam iet ,citam neiet). Produktu klase ir laba un bonusi arī. Viss officiāli! Citam biedru nauda ir dārga,citam tās ir kapeikas.Ar to ir viss pateikts...

M Mixx 08.10.2020

mani arī mēģināja ievilkt, lai samaksājot 200 eur un tad jāsavāc grupa un tad var braukt ceļojumos un no kaut kādas cilvēku piesaistīšanas pelnīt naudu. Tur darbojās tolaik Mareks Maķējevs, Andulis Vitte un vel tur kādi ērmi. Andulis vadīja grupas, murgoja par braucieniem utt. Izklausījās jau interesanti, bet man nebija pārliecība ka tas ir reāli. Tur centās iesaistīt sportistus, sabiedrībā pazīstamas personas. Nekas nav jādara no rita līdz vakaram jāsēž bārā un jāpārliecina cilvēki. Super darbs :) Bet bija kas uzķērās un samaksāja 200 eur un tad ar galiem tā nauda. Zināmu cilvēku šādi apkrāpa. Viņi apkrāpa draugus, paziņas, radus, kauna nebija nemaz.

U uns 15.01.2021

Kur šitie visi vervētāji palika? Andulis? Mareks? Vispār man stāstīja, ka tā bija krāpšanas shēma.