www.sudzibas.lv world-graduate.com/lv Skolas darbi Krāpšana, saņemot naudu pretī solījumi un attaisnojumi kādēļ nesūta darbu

Atrisinātaworld-graduate.com/lv Skolas darbi - Krāpšana, saņemot naudu pretī solījumi un attaisnojumi kādēļ nesūta darbu

Neiesaku sadarboties ar
https://world-graduate.com/lv/, https://www.facebook.com/groups/world. Graduate
nepilda saistības, samaksa tiek veikta bet darbs netiek atsūtīts.

Viņu mājas lapā rakstīts: mēs palīdzēsim jums uzrakstīt diplomu, kursa darbu, referātu un jebkuru citu darbu
atsūtīja līgumu par sadarbību

Apmaksāts tika saturs un ievads kopā 3 lpp kurām samakšati 18 eiro (tika saņemts)
apmaksa veikta par 25% no darba un pretī darbs netika saņemts
jav iet 3 nedēļa un katru reizi datums tiek atlikts "tehnisku iemeslu dēļ"
naudu atpakaļ nesūta

ja neiziesim uz kompromisu ar cilvēku, sekos detalizēta sūdzība ar līgumiem saraksti vārdu un uzvārdu, konta nr un epastu

Sūdzība veiksmīgi atrisināta laims.citrons 13.04.2020

Diemžēl, norādīju nepareizus datus. Sūdzība drīz tiks noņemta. Norādītai personai un minētam servisam pretenziju nav.

L laims.citrons 10.04.2020

L Lepnā Lavīze 03.06.2020

Hā, tā arī bija. Piedraudēja, ka nolies informāciju pasniedzējam, un Laims Citrons nobijās. Tikai tā nav pirmā sūdzība iekš Feisbuka. Uzmesto pietiek.

N Noboby 10.04.2020

Es ļoti ceru ka skola kurā Tu centīsies šo darbu iesniegt, tevi paņems un izgriezīs no iekšas uz āru caur Tavu anu*u jo neko vairāk pats neesi pelnījis ja nespēj savu darbus uzrakstit

⛔️ 10.04.2020

Ko tu šeit sūdzies, griezies uz Izglītības un Zinātnes ministriju un visu izskaidro, ka jaunatnei aplauž vieglos ceļus!

H Hanna999 10.04.2020

Es esmu tik laimīgs, lai dalītos šo brīnišķīgo liecību Paldies Dr Adeleke par palīdzību jūs deva man, es būšu uz visiem laikiem pateicīgs tagad mans ex lover ir atpakaļ uz mani, un viss ir alright, ja jūs iet caur attiecībām vai laulības problēma email viņam via [slēpt]@gmail.com) sasniegt viņam whatsapp vai zvaniet + 27740386124.  Dr Adeleke mīlestība burvestību palīdzēs jums jūsu attiecības vai laulību.

E ELENA JURIS 10.04.2020

Ja jums ir nepieciešams Spice jūsu attiecības ar vairāk mīlestības un romantika sazināties ar viņu pa e-pastu: [slēpt]@gmail.com un zvanīt vai whatsapp par + 27740386124. Viens no labākajiem lēmumu es jebkad veikts bija sazinoties Dr Adeleke, lai palīdzētu man saņemt savu mīļāko atpakaļ, es biju dzīve piepildīta ar laimi pēc i sazinājās Dr Adeleke, jo viņš nav tikai dot mans mīļākais atpakaļ uz mani viņš arī sniedza mūsu mīlestība uz otru vairāk unikāls un Superb.

R Rakstu 28.05.2020

Visdrīzāk stāsts ir tāds. Solveiga no Daugavpils piedraudēja, ka sūdzības neizņemšanas gadījumā noplūdinās visu informāciju augstskolai un mācībspēkiem, kā rezultāts - pat studenta atskaitīšana no augstskolas. Laims - citrons nobijās un atsauca sūdzību. Protams, tas kaitēs Solveigas biznesam. Bet domājat ar galvu, pirms izvēlaties, kur pasūtīt, ievāciet informāciju par cilvēku! Nu nevar meitene, kas pirms pāris gadiem beigusi vidusskolu, rakstīt maģistra darbus psiholoģijā, sociālajā darbā, atomfizikā un ezoterikā (vai kā viņa tur sevi kā plaša profila spečuku reklamē). Tā nav konkurenta nomelnošana - man klientu arī bez viņas pietiek atliektiem galiem. Vnk tādas personas degradē tirgu un grauj uzticību visiem pārējiem, kas ietekmē gan klienta uzticēšanos, veicot avansa maksājumus, gan visu ,,kolēģu" reputāciju kopumā.