AtrisinātaWorld Graduate - Krāpšana

Sveicināti!

Vēlos jums vērst uzmanību studentiem/skolēniem, kas vēlas izmantot world graduate pakalpojumus, ka tā ir krāpnieciska darbība, naudiņu samaksāsiet, bet darbiņu nesaņemsiet.
Es apzinos, ka darbiņi ir jāraksta patstāvīgi, bet saistībā ar negaidītām situācijām manā dzīvē, es sapratu, ka darbiņu neuzspēšu uzrakstīt un pēc palīdzības, pirmo reizi, vērsos pie world graduate. Tā kā mājas lapa ir oficiāla un norādītā informācija ir tik Skaisti atprasīta, bet diemžēl nepatiesa informācija, kas mani ļoti apbēdināja.
Man bija nepieciešam uzrakstīt darbiņu uz 3 lpp. , vienojāmies par datumu uz kuru darbiņš man ir nepieciešams, uz ko saņēmu apstiprinājumu, ka darbiņš būs paveikts. Pienāca norunātais datums, es uzrakstīju, vai darbiņu saņemšu, man atbildēja, ka darbiņš tiks nosūtīts un atsūtīja man banksas rekvizītus uz kuru jāpārskaita norunātā summa. Pārskaitījumu protam veicu, nosūtīju arī pdf formātā veikto maksājumu un katru dienu sūtīju e-pastu ar jautājumu, kad saņemšu darbiņu uz ko vienmēr saņēmu atbildes, ka neuztraucaties šodien noteikti saņemsiet darbiņu, bet tie bija tikai maldinoši vārdi, jo tā arī darbiņu nesaņēmu. Beigās saprotot, ka jau nedēļu esmu muļķota, man nācās darbiņu uzrakstīt pašai, ko arī veiksmīgi izdarīju.
Es nosūtīju informāciju, ka darbiņš vairs nav aktuāli un lūdzu, lai pārskaitījumu man veic atpakaļ, vai arī varam vienoties, ka izpilda citu darbiņu un pieplusos samaksāto summu klāt. Es uzsvēru, ja jūs neēsiet pārliecināti, ka darbiņu nepaspēsiet noteiktajā datumā uzrakstīt, tad labāk pārskaitiet summu atpakaļ un mūsu sadarbība beidzas. Uz ko es saņēmu atbildi, ka paspēs un darbiņš tiks paveikts. Nu un protams, atkal tāda pati situācija, ka darbiņa nav, tikai solījumi. Kas ir ļoti bēdīgi, jo cilvēki cer uz palīdzību, Cenas nav mazas, bet pretim neko nesaņem. Persona, kas ar mani sarakstījās Solveiga, ļoti jauki un pārliecinoši atbild, ka darbiņš būs, bet diemžēl maldīga informācija.
Tā kā ir veikts jau pārskaitījums no manas puses, tad es esmu spiesta vērsties jau citās instancēs, lai maksājumu saņemtu atpakaļ, bet vēlējos vērst sabiedrības uzmanību, ka šāda situācija var būt, kas vēlas vērsties pēc palīdzības pie world graduate. Es nezinu vai tas tikai man, vai citiem arī, bet situācija ļoti nepatīkama. Uzņēmuma doma ir ļoti laba, jo cilvēki mūsdienās ir ļoti noslogoti un šis ir kā glābiņš pēc palīdzības, kas diemžēl manā gadījumā neattaisnojās.

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Pret krāpnieciskām darbībām 18.05.2020

Sūdzība no manas puses ir nepamatota, jo darbiņu saņēmu ļoti kvalitatīvu ar lielāku apjomu nekā bijām vienojušies, pa ātru reaģēju uzrakstot šo sūdzību bija tikai nedaudz jāuzgaida. Iesaku izmantot visiem World Graduate pakalpojumus, jo darbiņu saņemsiet 100% kvalitatīvu.

Ar cieņu
lietotājs!

Komentāri (5)

Работяга 10.05.2020

tas ir latvijas biznesmeni kuri uzpeln uz studentiem.. aizejet latvijas uznemumos uzjautajiet, vajag latvija izglitiba!

N Noboby 10.05.2020

Kārtējais appisejs sūdzas par to ka tika appists. Nedēļa nomocīta un nebija laika 3 lapas uzrakstīt? Es zinu cilvēkus kas vienā vakarā uzrakstīja 30 lapas ar bakalaura darbu, tāpēc nevajag stāstīt ka Tev nebija laika 3 lapām. Skola ir PRIORITĀTE, nevis jebkas cits tāpēc viss ir jāpārkārto priekš skolas nevis skola priekš kā cita, jo savādāk jēgas no skolas nav nekādas un to papīru ko dabūsi galā varēsi kādam du*** noslaucīt, jo iemācijusies nebūsi neko

Den91 10.05.2020

Trīs gadus atpakaļ viņa taisīja man darbu, viss bija kārtībā, tāpēc biju visiem ieteicis. Neticu, ka viņa nolēma paņemt naudu un neizpildīt darbu.

R Rakstu 28.05.2020

Visdrīzāk stāsts ir tāds. Solveiga no Daugavpils piedraudēja, ka sūdzības neizņemšanas gadījumā noplūdinās visu informāciju augstskolai un mācībspēkiem, kā rezultāts - pat studenta atskaitīšana no augstskolas. Laims - citrons nobijās un atsauca sūdzību. Protams, tas kaitēs Solveigas biznesam. Bet domājat ar galvu, pirms izvēlaties, kur pasūtīt, ievāciet informāciju par cilvēku! Nu nevar meitene, kas pirms pāris gadiem beigusi vidusskolu, rakstīt maģistra darbus psiholoģijā, sociālajā darbā, atomfizikā un ezoterikā (vai kā viņa tur sevi kā plaša profila spečuku reklamē). Tā nav konkurenta nomelnošana - man klientu arī bez viņas pietiek atliektiem galiem. Vnk tādas personas degradē tirgu un grauj uzticību visiem pārējiem, kas ietekmē gan klienta uzticēšanos, veicot avansa maksājumus, gan visu ,,kolēģu" reputāciju kopumā.

Den91 06.08.2020

Tas ir tikai jūsu personiskās fantāzijas.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes