Workinuk SIA Viprofy - Aduvalovka

Milye ljudi, esli kto prochital objavlenie ot e'toj firmy o nabore rabochih v angliju, na sklady, ne popadites' na udochku, vy uedite, nedelju porabotaete, a potom budite sidet' bez raboty i nekto vam ne pomozhet!!!

I

K kate 13.11.2008

Vispār ar tām firmām ļoti uzmanīgi, gaužām rūgta pieredze.Pirms pāris gadiem pieteicāmies strādāt Anglijā ziedu fabrikā cits uz 3, cits uz 6mēn., jāmaksā bija tikai 80ls par autobusu.Grupa salasījās 80 cilv. un visi iekritām kā tāds aunu bars!Īsāk sakot, fabrikā ta tikām, tikai pēc 5 dienā mums uzbļāva vaizers-JOB FINISH, GO HOME!A kur tu uzreiz tiksi mājās, jāpasūta biļete, jānomaksā īre katru nedēļu, veikalos tikai to lētāko...Pēc 3 mēn. atlidojām mājās bez nevienas kapeikas!Ticiet man, arī Anglijā, ja vēlies darbu-MAKSĀ.

X xxx 26.11.2008

Vispār pavisam nesen SIA ''Viprofy'' atņēma licensi, tātad neuzķerieties un neaizbrauciet, jo sekas tiešām ir bēdīgas. Mihails Isajevs - vēl tāds indivīds, viņam pat nav kauns pēc tām acīs skatīties, skatīsies acīs, teiks ka 150 procentīgi tur viss o.k., bet aizbrauksiet, ne dzīvošanas normālas, ne darba, un pēc tam vēl naudu neatgriezīs. Ja ir cilvēki, kuri grib notiesāt par to viņu, rakstiet - pievienojaties!

M Māris 21.10.2009

negadījās labi sadarbības partneri, bet firma bija OK.