Workingsystem - Darbs Anglijā

Braucu caur šo firmu strādāt uz Lielbritāniju. Samaksājām 120ls+Apdrošināšana! Aizbraucam, 2 nedēļas nosēdējām bez darba!Pēc tam sākām strādāt un pilnīgi nekas nebija, kā aģents bija solijis. Nevis jāceļ tuneļi bet jārauj zemeņu laksti, par padarīto darbu cenu uzzin tikai nākamajā dienā lai saimnieks nepārmaksātu! Jo vairāk padari - mazāk saņem par gabaldarbu.
Beigās 9 vai 10 cilvēki dabujām rakstiskus brīdinājumus par atlaišanu, pēc 2 dienām arī atlaida! Zvanam aģentam un viņš pasaka, ka tur nevar neko darīt, ka tā esot mūsu vaina! paldies workingsystem.lv, Kārlim un Lower Reule Farm!
iesaku nebraukt caur šo firmu.

J

R Rado 06.03.2009

Workingsystem отличная фирма, ездил через них 2 раза в Англию, и всё отлично!

V Veronika 07.03.2009

Vai tiešām viss tik slikti????
Es tieši caur šo firmu vēlos braukt, bet tagad jau nezinu!!!

D Dmitrijs Lavrenovs 09.03.2009

Braucu caur šo firmu šajā vasarā, esmu apmierināts, jo visi līguma panti bija ievēroti.

bet mīnuss ir tāds, ka līgumā nebija teikts par normām, kurus ir jāizpilda. Ja normas netiek izpildītas, tad darbiniekam tiek iesniegts brīdinājums, un ja viņš neuzlabo darba rezultātus, tad ir ļoti liela iespēja, ka viņu var atlaist.

Manā darbā vietā tika atlaisti kādi 10 cilvēki.

U Urma 20.03.2009

Iesaku vispar nebraukt caur kaut kaadaam, , firmam'' Es pats esmu divus gadus nodziivojies Ziemelirijas galvaspilseeta Belfasta un plus vel un no starta Irijas republika... Piekriitu, ka nav ta iisti drosmes braukt uz sveshu valsti uz nekurieni, un ja nav valodas zinaashanas tad veel jo vairaak. Bet pa visu to laiku ko es pavadiiju UK nevienu taadu oficialu iestaadi nesastapu... Darbonji kas pashi zirgojas pa kaut kadiem melnajiem darbiem weekendaa dzerot, nolemj tipa; eu a davai taisam valja kantori un nodarbosimies ar darba kartoshanu!!! Daudz jau nevajag uz trim - cetriem cilvekiem sametaas tik cik Lv atvert SIA un noiireet kaut kaadu pagrabu ofisam un tad tik aiziet :) Situacija visai beediiiga... Aaa piemirsu- veel shiem darbonjiem sanaak izdevumos noiireet kaut kaadu maaju kur pirmajai nedeeljai izmitinaat straadaat griboshos... Tad nu luuk, Kaa jau jebkura civilizeetaa valstii arii tur ir darba birzha kur uz sienas ir sludinaajumi ar darba piedavaajumiem. Darbonji saskrien sakopee shos te sludinajumus un tiek sameistarots kaut kas lidziigs bukletam vai zhurnaalam utt Par to te vispaar vareetu gari un ilgi rakstiit... Galeejaa situaacija apm., shaada : Atlido cilveeki kas samaksaajushi Lv(nez kapeec jau uz priekshu 350-900LVL atkariba no gala itka esoshas darba vietas) un liidzi kaa likums ir tikai soma ar dreebeem pirmajam laikam un apm 300-500 stg ...Lidosta Vinjus sagaida viens no shiem darbonjiem un ar laipnu smaidu sejaa saka, ka rit shos nogadaashot jaunajaa darba vietaa... Parasti, ja gadijaas ka bija sezona tad labaakajaa gadiijumaa shie laudis tika iekaartoti uz nenormaalu slodzi shampinjonu fermas vai lauka darbos... Isteniiba, no kaut kaadiem 30 gadiijumiem es personiigi dzirdeeju ka seshi cilveeki bija iekaartoti kaut kaadaa darbaa un arii tajaas darba vietaas uztureejaas ne vairaak par meenesi... Ieprieksh mineetaa summa kas parasti cilveekiem bija liidz izsiikst apm nedeeljas liidz divu laikaa, jo jaamaksaa ir par maaju kuraa shie cilveeki tiek izmitinaati itkaa uz divaam liidz trim dienaam pa astronomiskaam naudaam(uij nee...atvainojos pirmo nedeelju itkaa neemaas apmaksaat SIA biznesmeni. Pec paaris nedeeljaam shie izmisumaa iedziitie cilveeki ir gaajushi kur nu kurais. Kursh zvaniija radiniekiem lai atsuuta naudu biletei. Citi gaja uz to pashu darba birzhu rakstiijaas zvaniijas un pashi atrada vai nu dazhiem paveicaas vairaak un iepazinaas ar turienes Latvieshiem un tad caur caur... Negribu apgalvot ka taa ir visur un notiek joprojaam, bet tris gadus atpakal kad es braucu prom no UK tad vel nekas nebija ta iisti mainiijies. Darbonji taa pat dzerstijas pa weekendiem un neviens pat vinjiem nebija kajas no pakaljas izravis... Lai veicas !

N Nepiekrītu 01.04.2009

Workingsystem nav ne vainas - vismaz viņu darbība ir pilnīgi godīga, Kārlis vienmēr sazvanāms. Un arī komisija nav liela. Turklāt viņi sadarbojas ar lielu GB kompāniju Concordia, kas legāli iekārto darbā Anglijā. Protams - vienmēr var uzrauties uz kretīniska saimnnieka arī Anglijā, bet samērā droši varu apgalvot, ka nelikumīgu rīcību no saimnieku puses droši var apstrīdēt caur Concordia, jo viņi aizstāv darba ņēmējus likumā noteiktajā kārtībā. Pats caur Workingsystem 2 reizes braucis uz UK strādāt lauksaimniecībā. Bet nu - katram pašam, protams, jālemj - ko darīt. Turklāt šobrīd vakances darbam ārzemēs nemanu arī Workingsystem mājaslapā...

N Nepiekrītu 01.04.2009

Aizmirsu piebilst par tām normām - līgumā tas patiesi nav minēts, bet vismaz mani Kārlis par to mutiski brīdināja. Man gan tas nebij aktuāli, jo braucu tur, lai nopelnītu. Līdz ar to pats biju ieinteresēts vairāk padarīt. Un, ja rokas, kājas un galva ir vietā - izpildīt un pārpildīt normas var. Skaidrs, ka lauksaimniecība nav viegls darbs.

A anonims 15.04.2009

nekad nebrauciet caur so firmu jus zaudesiet kaudzi naudas. pastastiwu ka man bija. sakuma aizej uz agenturu viss liekas jauki un forsi tev visu izstasta un sabaz realus batonus ausis. piedava darbu tu protams piekriti samaksa naudinu pasuti avio reisa biletes. 3-5 dienas pirms izlidosanas tev zvana agents un saka ui redziet sanakusi problema taja ferma ko mes sarunajam darba vairak nav. nu es protams jautaju vinam a ko man darit man ir pasutitas biletes un reali naudu es veja negribu laist tad vinw tev piedava uz citu fermu tu protams piekriti jo reali tev nekas cits neatliek. viss ok aizbrauc iekartojies dzivot pec menesa fermas ipawnieks pasaka ka darba ferma vairak nav, bet ar agentu ir sarunats transfers tu vinam zvani prasi kas par lietu vins saka brauc majas pec 20 dienam tev bus cita ferma darbs tu atbrauc ari ka idiots pasuti biletes un atkal nedelju pirms izbrauksanas vinam zvani prasi kas tur ir vai viss kartiba vai atkal kautkada rupji runajot najobka. vinw izbrinits tev saka tu jau esi pasutijis biletes nu ja itka esmu blaviens lieta tada ferma darba nav un aizsutit tevi ari nav kur tu jau saproti ka reali tur tirs kautkas nav. pazvanu draugiem kas uk strada un ari uz to fermu jabrauc kuru agents mineja ka transferu vini itka problemu neredz un saka ka viss ir kartiba un darbs ir . tatad rezultata tu atkal esi palicis mulkos un zaude gan naudu par avio reisu gan naudu ko tu vinam samaksajis esi gan naudu par to ka tu sedi majas bez darba un rezultat seciniet pawi vai ir verts vispar braukt caur so firmu kautkur. un ta gadijies nav man vienam tadu cilveku ir desmitiem varbut pat vairak.

I ivans 18.04.2009

nu ko jus darat. kam jus ticat. ja firmas ir un daudz. legalas un nelegalas. pats ari biju Anglija caur firmu. sakam stradat nakosaja diena, bet kas no ta. neka laba.katru dienu atbrauc 10 jaunos stradniekus, bet aizbrauc 20.ja gribi iekartoties, tad tikai caur labu pazinju.

N Nepiekrītu 05.05.2009

Jautājums pēdējiem diviem komentētājiem - kāds sakars jūsu murgojumiem ar "Workingsystem" !? Gājuši ka jūs nah^j ar savu offtopic ņaudēšanu...

K Ksenija 29.06.2009

Nikoomu nesovetuju svjazivatsja s etim PRIDURKOM Karsikom, obewjaet zolotie goti v itoge kgda kuplnik bilet i nado ulitatj 4erez denj ona zvonit i govorit 4to raboti net i deneg on mne vernutj ne mozet, tipo nado zdatj es4jo mesjac mozet kakaja nebutj rabota pojavitsja, ja dolzna bila sna4jala ulitetj 16 4isla, on perenjos vsjo na 1 4islo, a sjodnja pozvoni i skazal 4to izvenite no vi nikuda ne letitte !!! NEVERTI EMU, A KOGDA JA SKAZALA 4TO JA WJAS PRIEDU RAZBIRATSJA ON MNE SKAZAL ZA4EM KO MNE ZVONITE V CONKORDIJU TIPO ON TUT NEPRIDJOM!!!DIBIL ON!!!

A Agris 05.10.2010

Es pats pateicoties Karlim, stradaju UK 5 sezonas, ne reizi netiku piekasts.Tas visas stulbibas par apcakaresanu, ir slima kucena murgi.Vienkarsi sataisas uz arzemem stradat deguna urbinataji, kad aizbrauc stradat tad, sakas problemas man tur sap man tur sap.A lielu naudinu tad visiem gribas, tikai stradasanas gribasspeka nekada.Par Karli un vina uznemumu varu teikt tikai to labako.Paldies un velreiz paldies...

O olga 09.12.2010

ja sobralasj ehatj v janvare ot etoi firmi realjno tam ctoto zarabota tj

C chelios 14.01.2011

nesaprotu kas tas par swiestu? pie welna! wieni saka ka wiss ir OK, bet citi ka nē! kas par nahuj? nekur newar atrast cilwēku kurš nosauktu konkrētu firmu kurā pats ir strādājis un wiss ir bijis kārtībā! konkrēti!- wieta, firma, darba apraksts vai arī kāds pazīstams cilwēks anglijā kurš toč war iekārtot normālā darbā!

E Elvijs 07.02.2011

Eu beidziet te runat aplamibas.Karlis nav sazvanams vispar, jo cik ir meginats vai nu vins noliek, vai ari nemaz nepacel. Kantori ari vell nekad nevienu neesmu sastapis, taka pec paris meginajumiem sapratu, ka sis ir kartejais blezu grupejums.Nevienam neiesaku...

J Jānis 01.03.2011

Firma pieprasīja 195Ls par darbā iekārtošanu plus pašam segt ceļa izdevumus, bet tiko viņiem prasa nolasīt līguma tekstu sakarā ar naudas saņemšanu, kļūst bailīgi runā, ka nauda ies apdrošināšanai. Ja darbā iekārtošana ir legāla, tad darba devējs pats maksā par darbinieka atrašanu. Solījums maksāt likuma kārtībā par stundām un virsstundām diez vai būs izpildāms, jo par sezonas darbiem godīgi nemaksā neviens darba devējs. Brends Concordia visdrīzāk tur tiek pasniegts acu aizmālēšanai, jo ja tāds eksistētu viņu reālā sadarbībā, tad tiktu piedāvātas concordia formas. Nu atvainojiet! Ejiet taču pie Eures konsultantiem, neuzraujieties uz muļķošanu. Kur mums tie ēnu ekonomikas apkarotāji?

A AndisOzols 09.03.2011

Ēnu ekonomikas apkarotaji paši ir reāla ēnu ekonomika. No viņu puses vispār nekas netiek darīts. Daudz runā, vai izsaka kautkadus attaisnojumus nauda kabatā un viss notiek. (mooning)

L lipman 06.12.2012

Tādis lauku darbus pats var atrast netā, vnk ieguglējot kautko līdzīgu, , fruit farms uk, , un pats var pieteikties strādāt. Maksāt 200 Ls un vairāk par tādu pakalpojumu, tad toč jābūt analfabētam:)

L LaikaVergs 09.01.2013

Jānis-Concordia bija, kad mēs strādājām šogad, uz āboliem., tad Concordia pārstāve bija pie mums piegājusi ar saimnieku un arī piedāvāja darbu nākošo, bet mēs neppiekritām jo bija Latvijā citi plāni in nebija pārāk labas atsauksmes par to vietu kur gribēja sūtīt, bet darbs droši ka kaut kāds būtu..
AAr firmu nebija nekādu problēmu šo..aizbraucu nopelniiju un atbraucu..Ja gribat atrast firmu kurai var uzticēties daudz maz, tad ši ir viena no spēcīgākajām tajā jomā..Neiet runa par to ka mēs protams pārmaksājam sākumā viņiem par pakalpojumu un viņi iespējams vēl dabūn no fermām uz kurām aizsuta, naudu..bet tomēr atmaksājas kopumā ilgtermiņā..Draugi ir braukuši un viss ok..
Ti kka tur ne vienmēr labi piedāvājumi ir, bet vajag sekot un vislabāk uz sezonu darbiem..
Pats tagad rokos pa netu un meklēju kādu darbu bet kur skaties tur visur rakstīts ka krāpnieku firmas..

Tieši par šo gadijumu, es varētu piekrist, jo bija cilvēki kas tur bija strādājusi, un teica ka šīs fermas esot tiem cilveekiem, kurus grib atsijāt, galvenais neko neparakstīt un ja tiec šādā darbā, par jebkādu cenu izturēt..tad cik sapratu normālus darbus varot dabūt, bet pats nēsu mēģinājis..

L LaikaVergs 09.01.2013