www.sudzibas.lv workingday.lv Darba iekartosanas kompanija

workingday.lv - Darba iekartosanas kompanija

Workingday.lv par nekvalitativiem pakalpojumiem un cilveku krapsanu 4. augusta ir atnemta darba iekartosanas licence, lidz ar to vini nedrikst sniegt vairs jebkadus darba iekartosanas pakalpojumus, konsultacijas.
Tka neiekritat vairs uz viniem, ja kas drosi zinojies valsts nodarbinatibas dienestam vai policijai.

J

K Kristine 29.08.2010

Labvakar,
ja varat, pastāstiet lūdzu vairāk? Kā izpaudās viņu krāpšana, lai mēs, darba meklētāji, esam informēti! Jo cik zinu, viņi bija diezgan populāri "ar vārdu"...

Paldies

A anti MLM 30.08.2010

Jebkursh kas prasa naudu (pirms - pecmaksa) par darba iekartoshanu ir KRAPNIEKS! neatkarigi no ta vai tas ir privatpersona vai firma-uznemums visi vini pec savas darbibas shemam ir KRAPNIEKI un punkts! VIss tas atteicas uz iekshzemes vai arzemes darba iekartoshanu. Ne pa velti minetai firmai ir anuleta licence.

; ;) ha-ha 13.10.2010

privatais biznes var nemt naudu kadu grib! ej uz valsts darba birzu gudrinieks