www.sudzibas.lv Woodpainters.lv Slikts serviss, nekvalitatīvs produkts

Woodpainters.lv - Slikts serviss, nekvalitatīvs produkts

Īsumā:
izvēloties sadarbību ar Woodpainters.lv (Sia Bbidea) , jārēķinās ar iespējamu termiņu neievērošanu, neatbilstošu kvalitāti un visai nepatīkamu un paštaisnu komunikācijas stilu.
(BBidea)
Garais stāsts:
mūsu gadījumā pirms līguma noslēgšanas sadarbība šķita visnotaļ pozitīva un cerīga - atsaucība un Skaisti solījumi gan tiešā/pārdevēja, gan arī vadības līmenī. Par iespējamiem sarežģījumiem nekas neliecināja. Problēmas sākās pēc līguma parakstīšanas un apmaksas (woodpainters.lv pieprasīja 100% priekšapmaksu vēl pirms piegādes) .

Pirmā problēma - termiņi. Tajos woodpainters.lv neiekļāvās. Tā kā mums bija vairāki secīgi pasūtījumi, tad varu teikt - ne reizi neiekļāvās. Mūsu pieredzē, kavējums bija no 10 līdz 21 dienām. Nelāgākais, ka piegādes termiņi tiek pārcelti pēdējā brīdī, no dienas uz dienu, tādējādi radot neplānotas dīkstāves un paralizējot būvdarbus. Pēdējo brāķētā materiāla nomaiņu gaidām nu jau kopš jūnija beigām (tātad nu jau gandrīz pusgadu) , un acīmredzot tā arī nesagaidīsim.

Otrā problēma - piegādātā produkta kvalitāte pēc dažādiem parametriem. 1) pirmajā piegādē dēļi bija par mitru (otrajā piegādē mitruma līmenis bija + / - ok) , šobrīd, uz fasādes žūstot, jau saplaisājuši; 2) diezgan daudzi dēļi bija ar "vēderiem", proti, izliekumiem (uz 6m dēļiem starpība bija līdz ~ 10 cm) . "vēderus" un nevienmērīgo krāsojumu specialisti skaidroja ar, visticamāk, izmantoto iekārtu nolietojumu/nepareizu noregulējumu. 3) vislielākā kvalitātes problēma bija proporcionāli lielais (vismaz 30%) ieplaisājušo dēļu skaits. Kad uz to norādīju jau pie dēļu saņemšanas, woodpainters.lv pārstāvis a. Briedis sāka runāt par atbilstošām kvalitātes normām, un, ja man šī nepatīk, ka "vajadzēja izvēlēties augstāku kvalitāti". Lieki sacīt, ka, pirms vienošanās sarunās nekas par to netika minēts, arī dokumentācijā nekāda kvalitātes klase nav norādīta (toties sarunās kā maksimāli pieļaujamais dēļu īpatsvars ar kādiem defektiem tika minēts 6-8%) . Plaisas bija tik daudziem dēļiem, ka woodpainters.lv pēc Ilgas stīvēšanās tomēr piekrita veikt kādas daļas dēļu nomaiņu, tiesa, atkal ar kavēšanos.

Trešā problēma - komunikācija un pieļauto kļūdu labošana. Woodpainters.lv pārstāvis kaut nelabprāt, bet piekrita tikties, tomēr acīmredzamas nepilnības un brāķus nevēlējās atzīt, lieki sarežģījot sadarbību un arī secīgu man nepieciešamo darbu paveikšanu. Saziņa kopumā ļoti neparedzama. Pēdējā woodpainters.lv apstiprinātā nekvalitatīvo dēļu nomaiņa palika solījumu līmenī - uz telefona zvaniem un e-pastiem atbildes var arī nesaņemt. Cilvēkus ar vājākiem nerviem brīdinu, domstarpību gadījumā var nākties uzklausīt skarbākus vārdus.

Gribētos cerēt, ka šis ir izņēmuma gadījums, bet citas redzētās atsauksmes liek domāt par plašāku problēmu, vismaz attiecībā uz privātiem pasūtītājiem. Cerams, ka woodpainters.lv turpmākā darbībā izdosies novērst šādas nepilnības - katrā ziņā vēlam veiksmi!