www.sudzibas.lv Woodnix Sia Daudz sola,maz dabū.

Woodnix Sia - Daudz sola,maz dabū.

Neizmantojiet firmas woodnix pakalpojumus,kuri nodarbojas ar mežapstrādi utt. Reklamējas kā laba firma,apmaksa tūlītēja utt. 22. Aprīlī nodevām vētras nogāztos baļķus... Pirmkārt cena neatbilst tām kuras norādītas mājas lapā. Un tā starpība nav maza. Otrkārt to pašu naudu ,kas bija jāsamaksā bija bez maz jāizlūdzas. Kaut solīja ieksaitīt 10 dienu laikā. Zvanījām nez cik reižu, no kurām 90% procentos nemaz neviens nepacēla. Pēc mēneša beidzot ieskaitīja...AVANSU. Mazāk kā pusi no summas. Vēl pēc 2 nedēļām beidzot izdevās dabūt gandrīz visu atlikušo summu. Zvanot gandrīz katru dienu, un arī tikai piedraudot ar Bez Tabu. ..tad gan pēkšņi nauda atradās. Un tāpat vēl 60 eur palika parādā. Bet tos vairs jau neceram atgūt. Naudiņu tiešām grūti pēctam izcīnīt.

F