Woodfuels SIA - krapnieki

Šī kompānija pieder ārzemniekam Robert Braybrook un pamatnodarbošanās ir kamīnmalkas ražošana un eksports. Stāsts ir sekojošs 2010.gada ziemā šim pašam īpašniekam Robertam bija SIA "Biomasa", ar tādu pašu pamatnodarbošanos-kamīnmalkas ražošanu. Palīdzēju sapirkt izejmaterialus (3 m malku) kamīnmalkas ražošanai, taču tā līdz šai dienai par visu apjomu naudu neesmu saņēmis (summas diezgan iespaidīgas). Palikuši parādā arī pakalpojumu sniedzējiem. Agrā pavasarī īpašnieks nodobinajis jaunu SIA "Woodfuels" un izskatās, ka mierīgi turpina ražošanu nedomājot atmaksāt iepriekšējos parādus.
Iesaku uzmanīties no šiem cilvēkiem: Robert Braybrook, viņa it kā brāļa Džordža un viņa firmām: Woodfuels SIA, Biomasa SIA, Chessmaker trading LTD. Sākuma solīs noteikti priekšapmaksu un nāks ar grandioziem plāniem, bet beigās paši nejutīsiet, ka būsiet pazaudējuši savu naudu.