www.sudzibas.lv Wooden Me SIA Slikta produkcija, krāpšana

Wooden Me SIA - Slikta produkcija, krāpšana

Uzņēmums wooden-me.lv piegādāja ļoti nekvalitatīvu koka kublu, vairāk kā gada garumā nenovērsa trūkumus. Mūsu uzņēmums, saņemot nekvalitatīvo preci, aizturēja 10% no kopēja pasūtījuma summas un pieprasīja novērst trūkumus. Uzņēmuma vadītāja irina mašņikova vairākkārtīgi sniedza nepatiesu informāciju, ignorēja mēģinājumus sazināties. Rezultātā piegādātais koka kubs izskatās pēc sūda, ir nolupusi krāsa, piegādātājs wooden me sia un tā vadītāja irina mašņikova neko netaisās salabot. Trūkumus varētu novērst 2 dienu laikā, ja vien būtu vēlme tiešām pārdot kvalitatīvus izstrādājumus. Tā vietā wooden me sia un tā vadītāja irina mašņikova vērsās tiesā un saņēma prasības apmierinājumu, lai mēs apmaksājam atlikušos 10% un bez nekāda pienākuma wooden me pusei novērst piegādātās preces trūkumus, kas ir skaidri parādīti bildēs un aplūkojami klātienē, un ko nenoliedz arī wooden me sia vai irina mašņikova. Mēģinot vienoties, saskārāmies ar meliem, ar komunikācijas ignorēšanu (gada garumā!) un krāpšanas mēģinājumu – piesaistot viltus ekspertu, kurš nekad nav ieradies apskatīt piegādāto kublu un, pēc nelielas izpētes, izrādās pats ir šī kubla ražotājs Lietuvā. Wooden me sia vadītāja irina mašņikova piedāvāja mums atsūtīt krāsas spaini, lai mēs paši nokrāsojam viņu ražoto brāķi.

Visu šeit pausto informāciju, varam apliecināt ar screenshotiem no sarakstēm, epastiem, neatbildētajiem zvaniem un ignorētajiem sms, fotogrāfijām un video, kuros redzams pats piegādātais nekvalitatīvai kubls no wooden me sia un irinas mašņikovas puses.

Varam šo kublu kādam atdāvināt par 1 šampanieti un izvešanas izmaksām, jo tas ir pilnīgs brāķis, interesenti varat pieteikties komentāros. Ja tiks novērsti kubla trūkumi, lai krāsa beidz lobīties nost, šī sūdzība tiks atzīmēta kā atrisināta. Bet pagaidām nekādu pazīmju, ka wooden me un irina mašņikova vēlētos patiešām atrisināt šo situāciju un sasniegt pozitīvu rezultātu. Viss, kas viņus interesē ir nauda.

S SIA "Wooden Me" 19.05.2023

" SIA "WOODEN ME" ir patiesi skumji, ka ir uzņēmumi un personas, kuras ved neglītu uzņēmējdarbību. Vienmēr esam bijuši par godīgu un uz sadarbību vērstu komunikāciju, taču diemžēl ir personas, kuras nevēlas pildīt uzņemtās saistības un meklē vainīgos... Tāpēc komentāra autoram atgādināsim, ka par nepatiesas informācijas sniegšanu persona var tikt saukta pie kriminālatbildības, administratīvās atbildības, no personas var tikt piedzīti radītie zaudējumi civiltiesiskā kārtā.
Uz doto sūdzību SIA WOODEN ME var komentēt, ka Valsts tiesa gan lēma savādāk - ka sūdzības sniedzējs ir negodprātīgs uzņēmējs, kurš par preci nav vēlējies norēķināties un izvairījies no saistību izpildes, nepatiesi nomelnojot SIA "WOODEN ME".

R Riverside Investments 23.05.2023

Wooden Me SIA, vai vēlaties, lai šeit publicējam ekrānšāviņus ar redzamu visu no jūsu puses ignorēto konunikāciju un fotogrāfijas ar jūsu ražoto kublu kvalitāti? Varēs visi jūsu nākotnes klienti iepazīties un izlemt, pirms pasūtīšanas? :)