www.sudzibas.lv Wooddoors Klientu maldināšana

Arturas SIA (Wooddoors) - Klientu maldināšana

SIA Arturas jeb Wooddoors veicām pasūtījumu - 2 iekštelpu durvis. Minējām konkrētus izmērus, kādus mums vajag, uz ko pārdevējs atbildēja, jā tā nav problēma, attiecīgos izmēros piezāģēsim. Saņemot durvis un liekot tās iekšā, konstatējām, ka durvis kopā ar vērtni ir garākas un šaurākas nekā pasūtījām. Sazinoties ar pārdevēju, vienīgā lieta, ko mums minēja "tie ir standarta izmēri un speciali jūsu izmēriem (aptuveni 3 cm īsākas un platākas vajadzēja) ražotājs netaisītu, jo izmēri mainās pa 5 cm. " arī vērtnes paplašinājumam minējām konkrētu izmēru, cik vajadzēs, bet tā vietā iedod standarta izmērus un lai paši visu zāģējam.
Šis uzņēmums pie preču pasūtīšanas sastāstīs visu, lai tikai veiktu pasūtījumu, bet pēc tam atrunāsies, ka ir teicis, ka izmēri būs savādāki vai ka tie ir standarta un pašam ir jādomā kā iedabūt durvis iekšā ailē.

Bez šī visa, uzņēmums arī daļu maksājuma par durvju salikšanu prasa apmaksāt skaidrā naudā. Konkrēti mūsu gadījumā vajadzēja samaksāt 60 eur un vēloties samaksāt ar karti, teica, ka to nevar un prasīja maksāt tikai skaidrā naudā pretī nesaņemot nekādu čeku vai pavadzīmi.

E