www.sudzibas.lv Wonjan Wonjan ķīniešu kvalitāte

Wonjan - Wonjan ķīniešu kvalitāte

Sveiki visiem!
Paziņa nopirka 3.5 gadi atpakaļ Wonjan 70cc.. Cena ar arī diezgan pievilcīga priekš jauna braucamā 500 euro.. Mūsu pusē viņi populāri kļuva diezgan ātri.. Naudas laukos, kā parasti nav pietiekoši, bet braukt gribas, tāpēc izvēle daudziem krita tieši uz šiem skaistuļiem. Jaunākiem protams uz Lifan 125ccc.. Tad nu par šo Moci..
Pirmo tūkstoti nobrauca bez jebkādām problēmām, ar ātrumu 40-70 km un pat kādu pasažieri varēja pavizināt. Apmēram pēc 3 tūkstošiem riteņa diskā parādījās kaut kāds defekts, un kameru nācās līmēt vairākas reizes līdz nācās pirkt jaunu disku.. Vēl braucot pa mūsu gludajiem ceļiem bija pazuduši kontakti gaismām, spidometrs gļukoja protams šādus sīkumus ātri sanāca novēŗst. Wonjan viņam tika saudzīgi lietots un tā nu nobrauca 3.5 gadi līdz kādā jaukā februāra dienā virzulis pārstāja kustēties... Tā kā garāžā vēl salst nagi un nav vēlēšanās tad pilna ekspertīze būs tikai pavasarī... Jauns protam maksā ap 200 euro..

E EdgarsLV 22.02.2017

Neredzu nekādu sūdzību pamatu
Nopērkot preci par neadekvāti zemu cenu zinot kad kvalitatīvas firmas ekvivalents maksātu vismaz 3x vairāk
jārēķinās ar kvalitāti un kalpošanas mūžu
Plus rezerves daļas ir ļoti lētas un pamācības kā novērst defektu pilns internets ar video
Uztaisi dzinējam remontu, pārbaudi diskam spieķus vai citus defektus, izslīpē defektus ielīmē jaunu aizsarg lentu un brauc laimīgs

б Борька 22.02.2017

Jūsu vaina ja neprotat rīkoties.mocis tika rokās kkādiem idiņiem,kuriem rokas no pakaļas aug.

Sardele 23.02.2017

Citreiz pirms fotografē, izņem fotoaparātu no iepakojuma un ieslēdz telpā gaismu.

J Janeks Beļēvičs 19.03.2017

Es nobrauc 13000.km 1,8 pa gadu 72,cc motor wonjan wj50-c nekadas problemas laicigi mainit ellas tas viss...

M maigonis gulbis 28.05.2017

pareizi teikts,reizēm roka jāpieliek ir, nevis tikai jāt.

R Raimonds Steinbergs 08.06.2017

pareizi teikts vajag ari piecinit bikin braut jau mak visi bet taisit loti maz un tad tik kunkst ka varde celmala man sitai man tas ja pret mmopedu atiecas kanakas tad kalpo ilgi...