www.sudzibas.lv Wolmar Hotel Slikts serviss

Hotel Wolmar - Slikts serviss

Tik klaji nievājoša un neieinteresēta uzvedība un es teiktu pat rupja attieksme no viesnīcas administratores puses. Bija rezervēti viesnīcā divi numuriņi - viens ar divām vienguļamajām gultām un otrs ar divguļamo gultu. To atzīmēju jau rezervējot numurus divas nedēļas iepriekš. Taču atbraucot konstatējam ka abi numuri ir vienādi - ar divām atsevišķām gultām. Administratorei nebija nemazākās vēlmes risināt situāciju. Tikai plivināja papīra lapu, kurā mūsu ziņa neesot saņemta! Runāšanas maniere ārpus ētikas normām. Ļoti nepatīkama sajūta, noteikti vairs šeit ar ģimeni neizvēlēsimies palikt! Neiesaku!

22.10.2022

E

T taisnibascinitajs3 22.10.2022

Pamīcīties ar vīra kungu var arī vienguļamajā gultā vai sabīdīt kopā, vai tad man Jūs jāmāca.