wolf WOLF, SIA, Reģistrā num 45403017743 - Krāpšana neizmaksā naudiņu

Strādāju šajā firmā WOLF, SIA, 45403017743 uz traktora šķeldoju zarus strādāju nepilnu mēnesi pie šefa vārdā Aivars,strādāju neoficiāli jo vēlējos pastrādāt un redzēt vai tas darbiņš patiks vai nē,pienāca mēneša beigās domāju pajautāšu lai samaksā naudiņu nopelnīto,un jā kā bij' jāmaksā bij' arī attaisnojumi ka biju pazaudējis Kaukādu atslēgu un 15 litri eļļas iztecējis,es teicu lai atvelk ja uzskata ka vainīgs bet pateica ka nemaksāšot vispār un lai vairs nezvanot viņam man bij' nopelnīts 350 eiro un es neesmu vienīgais kuram nau samaksāts

H Helsu 12.03.2021

Ja jus strādājat nelegāli un pasam tas apmierināja, tad par kādu algas neizmaksanu var būt runa.
Jus pats izvelejaties smaukt citus(valsti) un pretim saņemat to pašu un nekādu atbalstu vai palīdzību sini gadijuma.

Turpiniet strādāt bez līguma un "uz traktora" ar vārdiem nau nau un negaidiet, kaut ko citu.

S Semīrs 30.03.2021

Var daudz spiest par cilvēku,ja pat tekstu nemāk gramatiski pareizi uzrakstīt 😅