www.sudzibas.lv WOLF SYSTEM JURIS KOZLOVSKIS

WOLF SYSTEM - JURIS KOZLOVSKIS

Sveiki!! Ceru, ka Jura kungam šis nāks līdz ausīm!
Žēl ka uzņēmuma mājas lapā nav ne sūdzību ne atsauksmju sadaļa. Laikam jau tapēc, ka sūdzību ir vairāk kā vajag.

ŽĒL, ka šai firmai ir tik riebīgs šefs. Pašam nav īstas ģimenes dzīves, tāpēc to liedz darbiniekiem. Kāpēc viņiem jācieš?
Pašam 3 bērni kuriem iegrūž naudu un sieva kura vairs isti nevelas tādu vīru kā Juris. Tas nenozīmē ka citās darbinieku ģimenēs irtā kā Jūsējā. Darbinieki vēlās pabūt ar savām ģimenēm. Bet redz sūtot viņus no agra rīta līdz vēlai stundai komandējumā. Fiziski cilvēks nedrīkst strādta tādas stundas kādas Jūs liekat.. Laikam ar Likumu Jūs nedraudzējaties..
Pats atļaujaties doties ceļojumos. darbiniekiem laikā neizmaksāt algas. Un atvaļinājumā arī laižat tikai tad kad JUMS ir izdevība.
JAUZSŪTA BŪS DARBA INSPEKCIJA TAD JUS JURA KUNGS REDZESIET. MAN IR GANA INFORMACIJAS. JA nekas nemainisies taa ari darīšu ..

Pats butu pastradajis kreklu dirsa ieravis tad redzetu. nevis sezot taja biroja kresla un kafiju algu dienu sucot vai braukajot apkart pa pilseetu

LIELS PUBLISKS FUJ !!!

E ekofaneko 01.12.2020

Daudzu gadu laikā es pasūtīju projektus no Wolf System un nesaskāros ar juridiskām problēmām. Es pat ieteiktu Wolf System un Juris jūsu turpmākajiem projektiem.
Es neatzīstu minēto problēmu un uzskatu to par starpgadījumu starp darba devēju un darba ņēmēju, kas būtu savstarpēji jāapspriež, varbūt ar neatkarīga arodbiedrības speciālista palīdzību.