LV RU
www.sudzibas.lv Winner SIA Negodīgi darījumi ar nekustāmo īpašumu

Winner SIA - Negodīgi darījumi ar nekustāmo īpašumu

Visiem kam ir pretenzijas pret Winner SIA un īpašnieku Tomu Ozoliņu pasteidzieties. Google ierakstot var redzēt, ka maksātnespējas process. Vairāk par šo ozoliņu ģimeni var atrast meklējot: Sia Marka Am, Sia Marka m. Aivars ozoliņš (ex moisejs) , Diāna Ozoliņa, Toms Ozoliņš un viņu Garkalnes adrese.. Kā jau iepriekš sūdzībās.lv rakstīju vienas nepatikšanas vien sagaidīsiet no šiem cilvēkiem..

Komentāri (1)

Sveicināti
Lūgšana un ticība tās saimniekam ir daudz vairāk nekā zelts, dimanti vai jebkurš cits dārgakmens. Liktenis mani ir aizkustinājis pie tevis; nevis nejauši, bet jūsu likteni noteikti izsekos kapteinis un visa Visuma saimnieks. Kungs ir gatavs jūs svētīt situācijās, kad tikai viņš var jums palīdzēt saglabāt ticību.
Es šodien ar jums sazinājos, jo ir taisnība, ka mēs viens otru nepazīstam, kas neliedz man izmantot šo žestu. Mans vārds ir Michèl Sauveur PARIENTE, dzimis 1948. gada 17. aprīlī, taču īpaša iemesla dēļ man bija jābūt piedzīvojumu meklētājam, meklējot dārgumus. Mana dzīve ir tikai ilga nopūta, kas aptraipa šo dienu, mana vienīgā vēlēšanās ir nomirt.
Es ļoti baidos, jo ārsts tikko mani informēja, ka manas sliktas veselības dēļ manas dienas ir numurētas.
Tomēr man nav sievas, bērnu vai vecāku, kuriem es varētu mantot, tāpēc es vēlētos jums nodot mantojumu (9 000 000 eiro).
Lai ļautu jums izveidot fondu uz mana vārda
un es arī vēlētos, lai jūs daļu šīs naudas sadalītu nelabvēlīgā situācijā esošiem un vecāka gadagājuma cilvēkiem, kuri nonākuši grūtībās. Lūdzu, sazinieties ar mani ar visu savu informāciju, lai sazinātos ar banku, kura kopā ar jums organizēs ziedošanas procedūru.
Es lūdzu jūs izmantot šo dāvanu.
Dievs svētī tevi un dod tev spēku vadīt šo darbu
Michèl Sauveur PARIENTE

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes