Wine Stock, Mv Trans - Krāpšana

Wine stock strādā 2 pārdevējas, piezvanīja man draudzene un teica ka viņai nav uz rītdienu otras pārdevējas, vai negribi iziet samaksu dabūsi pirmā darbdienā konvertā (tā bija sestdiena 29.06.19) , tā arī nesamaksāja, pa velti nostrādāju no 10.00 rītā līdz 21.00 vakarā...

Ai Aivaa 10.07.2019

Normāla tev draudzene, uzmetēja.. Ja jau aicināja tevi strādāt, tad lai arī nokārto samaksu

Ma Martins 10.07.2019

Ka vispar var nepiedeigo personu pielikt pie darba? Es Tava vieta pati sev algu uztaisitu! Panjemtu visdargako pudeli un cigaretes!

Vi viktorija perecs 15.07.2019

Tā arī izdarītu.. Ja zinātu.. Wine STOCK veikalā strādā 2 Pārdevējas dienā.. Viņa oficiāli.. Es Neoficiāli,piedāvāja.. Izgāju uz 1 dienu tik..

Tu Turkey901 10.07.2019

Tad sūzība nav par veikalu, bet gan par draudzeni, viņas fotogrāfiju, vārdu, uzvārdu un citus datus tad arī publicējiet pie sūdzības!