www.sudzibas.lv White House Club White house club Iecava

White House Club - White house club Iecava

Iecava sis klubs ir briesmigs, pareizak sakot cilveki kas tur atpusas ir briemigi. neiesaku apmeklet ja neesat supermens vai, karate meistars.

V

J Janis 09.09.2009

Es piekritu, stulbs dzeraja klubinsh!!!

E ezis 14.09.2009

Klubam nav ne vainas, ideja laba, bet tā publika gan atbaidoša!

V vavereite 28.09.2009

Kamēr publiku nenomainīs, tikmēr nav vērts iet.

š šeherezade 28.09.2009

Atslābsti, Vāvere!!!Katrs pats zinās, vai tur iet iekšā vai ar līkumu, nevis te kāda rudaste sāks mūs bīdīt uz kuru klubu iet vai neiet...Es kā supermene laikam drīkstu droši uz turieni doties!!!:D:D;D

B balodis 06.10.2009

Diemžēl pasaule ir iekārtota tā ka visiem nevar izpatikt, bet man šis klubs ļoti patīk...

Z Zilonis 12.10.2009

Kontingens jau ir briesmigs. Klubam nebutu ne vainas, bet publika.

M mjaaa 19.10.2009

kautkur jau tai publikai jaapaliek --- feenix jau laikam apnicis :D

A Agnese 29.11.2009

Liekas mierā, ka tik atkal aplikt ...vismaz viena vieta kur jauniešiem izdejoties.Ko tad labāk iet uz Klodaiku spēlēt automātus?Visi bijuši jauni, lecīgi utt...neko nedarīs...tāda tā jaunatne ir...nevajag vainot pie tā klubu!malači puiši, kas apņēmās, ko tādu atvērt un tur dabojas!galu galā padomājuši arī par apsardzi!Un kur gan nekaujas!Atšķirība tā ka mūsu mazajā drūmajā Iecavā ir kas ievērojamāks atvēries, nu tad acīs kritīs itin viss!Lai veicas!

M Martins 20.12.2009

tiesam kad man stastija par to klubu domaju ka gan jau tik traki nav, bet pat nesenaja labdaribas pasakuma izskatijas tur ka cietuma kur kautins un sakersanas viens pec otra sekoja.. publika ? hmmm smiekli nak kad kluba majas lapa rakstits, ka pie ieejas face control, jo kluba papilnam ar istiem URLAM kas vienmer gatavi kadam sadot pa seju un pilnigi ta netisam ! Fuj kluba ipasniekam/ipasniekiem..

R rrr 14.02.2010

Pilnīgi piekrītu. Vakar lasīju šos komentārus un domāju, ka nevar jau būt tik traki. Aizgāju un šodien guļu ar sasistu seju.. :)

B blabla 14.02.2010

Rrr
nu malacis)))

Y Yupii 04.10.2010

vismaz viena vieta kur jauniešiem izdejoties.. vai dabūt pa muti?? :D :D
tas ir tīrākais boksa rings ;)
nevienam neiesaku. tur nekas nenotiek, kā jau vienīgajā miesta klubiņā var būt. BEDRE!, brauciet uz rīgu ;)

un face control uz NULLI!

M Mirdzinja 14.02.2011

Zheel kad White House aizveeraas :((
Es biju taads supermens, ka nereizi visaa laika neatraavos..!! :) Nevis publika vainiiga bet laikam pashi neviens bez iemsela nesit! :) Kopuma kr4 normali noreecos pa komentaariem! :DD