www.sudzibas.lv WHIRPOOL-SERVISS Par sadzīves tehnikas remotu

WHIRPOOL-SERVISS - Par sadzīves tehnikas remotu

Neiesaku izmantot WHIRPOOL- SERVISS pakalpojumus. Manā gadījumā tas bija maksas remonts. Attieksme pret klienta- ja saplīsusi Jūsu tehnika- tā ir tikai Jūsu problēma. Ļoti neiecietīga , neprofesionāla attieksme, kas robežojas ar klaju nepieklājību. Atteiksme- ja Jums vajag varat vest saplīsušo iebūvēto tehniku uz darbnīcu, varat pasūtīt pie mums vajadzīgo detaļu, bet mēs ne par ko neatbildam un neko negarantējam, ka tā derēs Remontu tā arī neveicu, bet nopirku citas firmas tehniku.
Kāda tad būtu attieksme, ja būtu garantijas remonts un klients nemaksā !
Nekad vairs nepirkšu WHIRPOOL tehniku, lai nebūtu jāsaskaras ar tādiem firmas oficiālajiem dīleriem.
WHIRPOOL DĪLERIEM IESAKU STEIDZĪGI NOMAINĪT SERVISA FIRMU !

Ps. Nopirku ZANUSSI tehniku. Firmas oficiālo tehnikas apkopes un remonta pārstāvju attieksme ekselenta. Visiem iesaku tos izmantot!