LV RU
www.sudzibas.lv WEST1A/ Maskavas 418 Maldināšana, krāpšana

WEST1A/ Maskavas 418 - Maldināšana, krāpšana

Gribēju nopirkt auto, kā muļķis aizbraucu uz Rumbulu. Noskatīju automašīnu kas patika, uzmetot acis izskatījās labi, izbraucot likās labi, pārdevējs sastāstīja pilnas ausis ar to, cik mašīna laba un cik labi viss strādā, nav kur piesieties utt.. Ar to kā es iesēdināšu mašīnā sievu un sunīti, braukšu lieliskos ceļojumos un visiem vietas pietiks. Teica, ka mašīna ir tik laba, ka būs pirmais kurš nopirks to atpakaļ, kad es būšu izdomājis to pārdot nākošajam saimniekam.
Bija redzams, ka šasija bija apstrādāta pret koroziju, kas man patika, taču no motortelpas varēja novērot daudz virspusējās rūsas uz šasijas. Izteicu savas raizes pārdevējam, viņš man atcirta sakot to, ka šai mašīnai šasija ir neiznīcināma pat ja izskatās slikti, tikai tanks pārbraucot tai pāri varēs to bojāt. Es tobrīd nezināju to, ka R51 Pathfinder un D40 Navarai šasijas pārvēršas putekļos desmit gadus pēc ražošanas.
Jau izbraucot ārā no plača, ceļā uz CSDD, bremzes sāka agresīvi kratīt mašīnu pie katras bremzēšanas. Nekas traks, gan jau salocīts vai aprūsējis bremžu disks, es nodomāju. Pieminēju to pārdevējam, šis nospļāvās sakot, ka bremžu disks 30eur maksā. Pēc auto iegādes nobraucu pāris dienas, nopirku jaunus bremžu diskus, uzliku tos tikai, lai saprastu, ka ar jauniem diskiem situācija ir pasliktinājusies, jo pus bremžu sistēma ir iestrēgusi rūsā. Apakšā būdams, pamanīju cik briesmīgā stāvoklī ir šasija. Kad parādīju fotogrāfijas Arnim, viņš par mani pasmējās. Bija pagājušas piecas dienas kopš pirkuma. Atstāju mašīnu servisā. Mēneša laikā mašīna braukāja no servisa uz servisu ar vienu atbildi - nav uz kā metināt. Rāmis ir tā sapuvis, ka vienīgais variants ir to mainīt. Rezultātā esmu nopircis mašīnu, kurai vieta šrotā, bet tirgota tā tika kā "ļoti labā tehniskā un vizuālā stāvoklī".
Silti iesaku ikvienam turēties pa gabalu no šī plača un rupjā, negodprātīgā pārdevēja. Vispār no Rumbulas izvairīties vajag. Pērkot lietotu auto, neesiet tik stulbi kā es un nepažēlojiet 50eur priekš profesionālas auto apskates servisā, pat ja tas nozīmē doties turp uz evakuātora.

Ch

Komentāri (11)

La Lailailai 19.11.2019

Divus auto esmu pirkusi Rumbulā, vienu autoplacī Lietuvā. Nav bijušas problēmas. Iespējams Tava problēma ir Tavas nepiepildītas gaidas-cenas un kvalitātes samērība. Protams tas neizslēdz iespēju, ka pārdevējs Tev gadījies bl***.

La Lailailai 19.11.2019

Mani interesē kāpēc vārds “blēdis” ir “sazvaigžņots”? Tagad sanāk, ka rakstu rupjības, kas ir pilnīgi neiespējami publiskā vidē.

hola_amigo 19.11.2019

Pardeveja Vards Uzvards

Ch chimp 19.11.2019

Arnis Opsis

Tu Turkey901 19.11.2019

Jūs pērkat padsmit gadus vecu auto, citiem vārdiem sakot, miskasti, tāpēc neko daudz nevar prasīt, tādi civilizētajā Eiropā jau sen norakstīti un nopārdoti par kapeikām trešās pasaules valstīm kāda Eiropas savienības ietvaros ir Latvija!

Gr grumpy 19.11.2019

Tas nemaina faktu, ka pārdevēja rīcībā ir saskatāma krāpniecība.

Tu Turkey901 20.11.2019

Ja pārdevēji savos plačos visu laiku vāvuļos, cik visi auto ir slikti un nod*āzti, tad katru dienu netirgos nost pa 5-10 gab un nebūs par ko maksāt plača renti, ģimeni pabarot, utt.
Nevar labu auto nopirkt tik lēti, lai "pa lēto" pārpārdot (citādus pie mums nepērk) un tad vēl kaut ko nopelnīt!

со сосед 20.11.2019

зря вы так про Латвию.. никакое оно не государство третьего мира. третий мир это Африка, Иран итд итп.. не сравнимые вещи.

Tu Turkey901 20.11.2019

* В рамках Евросоюза, самая нищая, долговая бездна и ни каких перспектив.

Ga Galdnieka Dēls 20.11.2019

Latvija ir nelaimīgākā valsts ES. Latvijā ir lielākais homicīdu skaits ES proporcionāli iedzīvotāju skaitam. Latvija ir ļoti tuvu aiz Lietuvas pašnāvību skaitā proporcionāli iedzīvotāju skaitam. Tajā pašā Irānā cilvēki varētu būt laimīgaki.

Turkam ir taisnība, pie mums #vissirslikti.

Il ilzīte123 13.01.2020

Neiesaku sadarboties ar Arni Opsi!
Kaut liekas lādzīgs cilvēks, tomēr tas ir maldinoši, jo cilvēks nepilda solīto un pēc tam meklē attaisnojumus utt.
Labāk no tādiem cilvēkiem pa gabalu, tāpat kā no visas Rumbulas.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes