Wess Motors - auto iegāde

ESIET VĒRĪGI!!!!!!!

Pirms pērkat Wess Motors mazlietotu automašīnu, noteikti pārliecināties par automašīnas patieso stāvokli, tās vēsturi, neticiet pārdevējiem ko stāsta!!!!!. Manā gadījumā gadījās "talantīgs" pārdevējs, kurš prata mani pārliecināt, ka manis pirktajai automašīnai būšu otrā saimniece, protams, man neienāca prātā pārliecināties pašai par mašīnas vēsturi, jo es taču nepērku Rumbulā vai Lietuvā, bet pērku Toyotas centrā. Rezultātā izrādījās, ka automašīnai esmu nevis otrā īpašniece, bet piektā:)) NU VAI NAV DROŠA FIRMA??:)) UN VAI NAV VIENALGA KUR PIRKT PAR LĒTĀKU CENU, RUMBULĀ VAI LIETUVĀ VAI WESS MOTORS IT KĀ FIRMĀ AR 1000% GARANTIJU, REZULTĀTS VIENĀDS, TIKAI ESI APKRĀPTS PA DĀRGO:)))))

B

H HeHe 21.05.2013

Jebkuram prof pārdevējam mēle ir bez kauliem, sastāstīs nezin ko, daļu patiesības, bet kur vajadzēs smuki piemelos. Izmantos cilvēka emocionālo stāvokli eiforiju, un viss esat viņam kabatā. Neticiet pārbaudiet.Pie tam tas nav dārgi. [slēpt]@gmail.com izstaigās līdzi, nokonsultēs, un neejiet vieni paši, ir grūti savākt domas skatoties uz skaisti nopulēto, spīdīgo auto. Tas nav tas pats, kas maizi pirkt katru dienu. Un garantija nav nekas, ja vien uz papīra pareizi noformēta.

B bite2109 21.05.2013

Ticēt noteikti nevar nevienam, vienkārši neienāca prātā, ka arī tādā firmā var melot. Noteikti ticība pret šo firmu ir pazudusi jebkāda!!! Nekad nedomāju, ka tik liela firma ir vienā līmenī ar Rumbulas tirgu, kur mēs zinām cilvēkus apkrāpa ne tikai šādā veidā. Bet nu neko mācība visam mūžam:)))

K Krishinjsh 22.05.2013

Liela firma vai maza, pamata ideja viena- ka tik vairāk nopelnīt! Tāpēc uz firmu wsp nevajag skatīties vienmēr pārbaudi galvenokārt to, ko pērc. Kāda starpība vai čigāns tev pārdos vecu opeli vai zolīids jaunietis uzvalkā ar holivudas smaidu? Gala rezultātā tā pat svarīgākais jau būs tas opelis...

B bite2109 22.05.2013

Nu līdz šim gan domāju, ka solīdai firmai ir svarīga sava reputācija un ir svarīgi nenolaisties līdz krāpnieku līmenim, bet nu tagad zināšu, ka starpība kur pērc mašīnu nav nekāda:))) patiešām žēl, ka tik ļooti jāviļās...:((

B Baldorph 22.05.2013

Pats pa šo palci staigājot redzēju vairākus "slīkoņus" ko viņi par tirgus cenu vēlējās nogrūst, kā mazlietotus un uz konkrētiem jautājumiem sniedz slidenas un izvairīgas vai melīgas atbildes. Tā vismaz bija ar 'placī sastapto pārdevēju. Serviss ar pašķidrs, jo paziņa bija ļoti neapmierināts, teica, ka tikai dienu izčakarēja un naudu noplēsa.

T tase 24.09.2013

Š.g. Jūnija mēnesī nopirku no Wess Motors (K.Ulmaņa gatve 123) mazlietotu automašīnu BMW116i (2009.g maija mēneša izlaidums). Manā gadījumā gadījās "talantīgs" pārdevējs, kurš prata mani pārliecināt, ka mašīna esot superīgā stāvoklī, vēl viens gads garantija, braukāšu kā balts cilvēks, bez problēmām. Es noticēju - tomēr gandrīz jauns auto.
Līdz šim mūsu ģimenē ir bijušas dažas mašīnas: Moskvič, BMW520, Nissan Primera. Honda Accord - mašīnām pa 10-15 gadiem. Protams, tādā vecumā mašīnas prasa remontu.
Šoreiz izlēmām paņemt samērā jauno (4 gadi) mašīnu, lai dažus gadus pabraukāt bez nopietniem remontiem. Nopirku BMW- tas taču slavens BRENDS, tā ir KVALITĀTE un DROšīBA! Un lūk! Paiet tikai 3 mēneši! - pārstāja strādāt apkure. Aizvedu turpat uz servisu - saka ka jāmaina elektriskais ūdens sūknis, kurš maksā pie 300 Ls! Gandrīz jaunai -4 gadi- mašīnai! Kur tā vācu kvalitāte?
Un izrādās ka BMW mašinai ir tikai 2 gadi garantija!?
Tā es iegāzos. Nopirku pa dārgo kā jaunu, un remontēšu kā veco 10-15- gadīgu auto.

B BMWMWB 27.11.2019

BMW ražo Kaļiņingradā :)

J jeep90 22.05.2014

Šitie man solija atrast lietotu auto. Atsūtas bildes, bet kad prasa automašīnas reģ.nr. vai VIN, tad pazūd. Skaidrs, ja nebūtu ko slēpt, tad atsūtītu.