Welness Kaucs Agita Brigmane - Uzskatu,ka nekaunība

Mani vakar izslēdza tā Inga ja nemaldos' administratore' redziet neesmu ielogojusies ar vārdu uzvārdu.. Un kas viņām devis tādas tiesības, ka mani var piespiest rakstīt savu v. U? Ministru kabinets vai?
Es jau pavasarī viņas vēroju, piedalījos... Tieši tā, ja jau grib tik ļoti' palīdzēt' un ir bezmaksas treniņš, tad kāda vella pēc ik pēc 5 - 10 min jāiebāž pa vidu par to 1. 5 mēneša treniņu un viss atkārtojās, kā bija pusgadu atpakaļ, tā tagad.
Vnk sievietēm tas bizness, meklē pāķetes kuras nu maksās to lielo naudu, ja un tagad rudenī pat vip uzradies, tip receptes sūtīs.. ēd un tev vesels, ka tad:) un vēl es iepriekšējā treniņā darīju tā, kā lika, ne viens centimetrs, ne kg nost nebija, tās kuras tur čatā rakstīja, ka nost kg, esmu pārliecināta viena mafijas piramīda!!
Ja jau kādai tiešām nav ko darīt un lieka nauda, tad maksājiet viņām par muldēšanu!!! Pat 5€ es nemaksātu, neredzēju par ko man tas būtu jādara:)
Citādi iesaku vnk mīlēt sevi, kustēties un piedomāt ko bāžam mutē!!!
Agita Brikmane jūs esiet ļoti lecīga un tā Inga nekompetenta, abas jūs esiet tik uz naudu uz apčakarēšanu!!!
Arī piebilstu augstāk teiktajam, domājiet sievietes ko darāt, nu nemetiet savu naudu vējā!!!
Lai jau laba veselība, tur augšā tiešām visu redz, dzird!
(C)otrkārt, pieauguši cilvēki parasti izrunā lietas, ar kurām nav apmierināti, aci pret aci nevis anonīmi publisko kaut kādus saver stelējumus (Acīmredzot, uz personīga aizvainojuma pamata) internetā. Manuprāt, tas liecina par konkrēto cilvēku emocionālo nestabilitāti un mans ieteikums šeit būtu vienkārši pabarot savu nervu sistēmu ar nepieciešamajām uzturvielām un iziet apmācības kā korekti risināt konfliktsituācijas, ja tādas rodas.

Man personīgi nav nekāda aizvainojuma, man vnk nāk smiekli par vientiesīšiem kuri maksā jums naudu, kā teicu es jau jūs vēroju pusgadu un savs viedoklis man ir un vari tu Agita lēkties cik tīk!!
Ja es būtu zinājusi, ka tas ir saistībā ar Herbalife, nebūtu tērējusi savu laiku, nu nesmuki,ļoti nesmuki,šādi melot!!!

I