Wellness Sporta Klubs - Šausmīga vieta!

Wellness Anninjmuizhas bulvaarii, Imantaa. Shausmiiga vieta! Kur skataas firmas vadiiba, ka pienjem darbaa shitaadas kazas!? Kaa var taa iztureeties pret klientiem? "Man ir slikts gariigais un tev arii sabojaashu!" Taadas pashas domas ir arii visiem maniem draugiem un pazinjaam, kas kaut reizi tur bijushi!

I

S Svetlana 08.05.2007

Ja polnostju soglasna, ne raz zalovalasj, otsilala pisjma dministracii...

I Irina 31.05.2007

Pilniigi piekriitu...

M Martins 13.02.2008

Nezinu kaa citiem, bet personiigi man pret sho klubu pretenziju nav, njemot veeraa, ka esmu pastavigais klients kopsh 2005 gada, apmekleeju to regulaari un nedomaaju to mainiit.

M marika 14.02.2008

Protams, tapec ka tu esi Martins :), bet vinas ir Svetlana, Irina un Inga.

L Lana 11.03.2008

Es, kā arī mani draugi apmeklējam sporta klubu Wellness, jo uzskatām, ka tur ir visprofesionālākais un labākais treneru sastāvs. Neskatoties uz to, ka nu jau esmu jaunā māmiņa arī tagad turpinu apmeklēt sporta klubu, kurā varu relaksēties, uzlabot savu veselību un izskatu.

Tiešām žēl noskatīties, uz citu sieviešu greizsirdību uz jaunām un smukām meitenēm, kuras kā var manīt - nav diez ko apmierinātas pašas ar sevi, tāpēc meklē kašķi.

J Julianna 11.03.2008

Ja owutila na sebe vzgljadi s nog do golovi ot administracii i trenera... neprijatno. Duw - kowmarnij.. nikakogo intima..

A Andrjuša 09.04.2008

man arī nepatika šajā klubā..nomainiju..nepatika, ka atnākot tevi tā īsti pat nepasveicina..ne lūdzu, ne paldies..kur nu vēl laipni pasmaidīt un paskaidrot, ja ir kādi jautājumi...neks nav pret krieviem, bet tik labi nezinu to valodu, un, ja jautāju latviski, tad man grūti saprast, ja atbild krieviski..bāc, nu apkalpojošā sfērā tak strādā...un dušas grīdas mazgājamam ūdenim laikam pieliek klāt kautkādas ziepes..tā ka kaklu var nolauzt..slīd kā pa puņķiem.:((

E Eva 07.06.2008

Man gan šis klubs patīk. Ļoti tuvu manai dzīves vietai. Labi trenažieri un cenas salīdzinoši nav tik augstas. patīk, ka ir pirts un džakūzī, kur atpūsties. Man nav nekādu pretenziju pret šo vietu.

D Diāna 18.01.2009

Pilnīgi piekrītu!

M maris 25.01.2009

Par darbiniecēm nezinu, bet klubs ideāls, nav fitnesa kluba kur ir mājīgāk par wellness, un zinu ka tur ir darbiniece Nastja kas nekad nav iedomīga, vienmēr uzsmaida un izpilda visus klientu lūgumus. Reti kad tik skaista meitene un nav maita

A apmeklētāja 05.02.2009

Biju pāris reizes, arī mani viss apmierina, nu varbūt neesmu uzķērusies uz nepieklājīgām apkalpotājām, parasti eju ar draudzenēm, tā ka vispār nepievēršu uzmanību, sveicina vai nesveicina un tā tālāk.

A Alisa 03.03.2009

Hozhu v etot klub s otkritija i za vsju istoriju moego posewenija, ni razu ne videla grubogo ili ne vezlivogo obrasenija s klientami! V klube takoj potok ljudej, i devo4kam ni smotrja na eto hvataet sil i ulibatsja i vezlivo razgovarivatj. A 4to nas4et togo, 4to kogo-to osmotreli s golovi do nog, to dumaju eto plodi voobrozenija! Ne ho4etsja povtorjatsja, no dumaju eto toljko zavistj k takim krasivim devo4kam!

A alby 13.05.2009

tagad pieņem darbā aiz žēlastības faktora.
p: aizgāju uz pārrunām un man atklāti pateica, paskaties uz šo meiteni tāda kā viņa nekur darbu nedabūs, bet tevi jebkur paņems.piedod, bet tu neesi pieņemta.
UN TAS IR NORMĀLI? un ne jau es vienīgā kurai atsaka darbu tikai tāpēc ka cilvēks zin kas ir duša, veļasmašīna utc...

A anny 03.06.2009

ja, diemzel, ari te man nacas saskarties ar rupju personalu..attieksme lidziga kaa tirguu.. bet vadiba laikam neredz vai negrib redzet...

Z Zinatajs 17.07.2009

Nez..es apmekleju jau vairak pargadu so klubu, un lieka sgandriz vai perfekts ..!!! esmu gajis uz daudziesm fitnes centriem, bet welnesa vislabakais !!!ta kaa neklausaties cilvekus kuri atnak gjerbtuves alu padzert..!!!

A Angie 19.09.2009

Nav nekādu pretenziju pret šo klubu! Vnk ideāls, tuvu mājai, nav dārbi un labi trenneri. Nobarbības laiks arī ir labs. Daudz trenažieru, pirts, viss, kas ir vajadzīgs. Tiem, kuriem patīt, ti lai bauda!

E evii 28.10.2009

katrs lemj pats. ja k'aadam nepatik.. luudzu neej meklee ko citu.. un paarsvaraa jau suudzaas taas peleekaas peles.. kjip kaads uz vinjaam skataas? nu diezvai.. iespeejams uzmet acu skatienu un visi ir tizli jo nopeeta.. nu baac tiec paari saviem kompleksiem nevis bruuc virsuu citiem..
mani klubs apmierina.. nekaadu pretenziju.. visu izskaidroja, izstaastiija kas un kaa.. pagaidaam neko sliktu nesaskatu..
turklaat ja iet vingrot ar pozitiivu attieksmi tad viss arii ir labi.. bet ja iet ar negatiivu tad nav nemaz jeegas iet...

A Anna 14.01.2010

Otnoshenie k Wellnessu portitsja s kazhdim ego posesheniem.
Vrjat li kuplju abonement na sledujushij mesjac.

Vchera v ocherednoj raz "poradoval" klub. Kak obichno voda v dushe ledjanaja, shtori snjali, a kogda poshla v soljarij, zaplativ, razdevshisj i prigotovivshissj pozagoratj prijatno udivilasj, chto soljarij ne vkljuchili. Administratot - molodoj chelovek, verojatno bil slishkom zanjat rasskazivaj svoej kollege o probleme s novoj devushkoj.