Well wellness var saukties savadak - Krāpšana

Vīrietis izliekas par ārstu no uzbekistānas vai krievijas. Alternatīvā medicīna. Dod ar iztecejushu termiņu zālītes visādas un zaļu ķenci burkās. Saistīts ar pareizu uzturu, mēğina ieskaidrot ka šīs zāles ir ļoti dārgas un ņem milzīgas summas. Atrodas zem koda durvīm. Otrajā stāvā kad ir ieeja itkā kabinetā arī tur nav bekādu uzrakstu par pieņemšanu un darba laikiem. Viss tiek darīts aiz aizkariem, palīdz viltus dakterim kāda sieviete kas veic pierakstus uz nākošo reizi. Saka ka ir ļoti aizņemts ārsts un drīz vrauks prom no Latvijas tapēc esot ātrāk pie viņa jātiek. Uzreiz uzdod jautājumus kur dzīvo ar ko dzīvo un kā par viņiem uzzinājām. Tā ir afēra cilvēki neuzķeraties. Cilvēks itkā no uzbekistānas centru labāk par mums pašiem pārzina. Stāsta ka esot liels profesors bet vārdu neatklāj.