www.sudzibas.lv ''Well Looking'' izmanto cilvēku naivumu un līgumu nelasīšanu līdz galam.u

''Well Looking'' - izmanto cilvēku naivumu un līgumu nelasīšanu līdz galam.u

Viss notika ļoti parasti -draugos ieraudziju reklāmu -divas kleitas pa30Ls.Loģiski divas dažāda fasona pasūtiju un protams abas viena izmēra ,bet saņēmu vienu pasūtītā 40 izmēra -otru 44 izm.Labākais ir tas ka 40 izm.bija par maza arvienu piedurkni šaurāku -otru platāku,bet otrajā varēja ielīst divas.Nesūdzējos jo izlasīju līdz galam distances lī gumu.Par AKCIJAS precēm jānorēķinās ar priekšapmaksu un naudu atpakaļ neatgriež.Piedevām tas plastmasas iepakojums nebija iespējams attaisīt nesabojājot tapēc ka abu kleitu iepakojumi tālredzīgi ar skoču bija sabintēti kopā jo sūtijumu es saņēmu pasta stacijā. IEPAKOJUMAM JĀBŪT NEBOJĀTAM LAI PRECI VARĒTU SAMAINĪT PRET PAREIZO IZMĒRU !!! GRIBĒTU ZINĀT KĀ SAŅEMTĀS KLEITAS LAI APSKATA NEATTAISOT ORĢ. IEP. TĀ KA LŪDZU TAU'TIEŠI NEKĀPIET UZ KAUT MANIS ATRASTAJIEM GRĀBEKĻIEM !!!