www.sudzibas.lv Welcome House Paklāju ķīmiskā tīrīšana

Welcome House - Paklāju ķīmiskā tīrīšana

Nevienam nenovēlu sadarboties ar šo firmu. Murgs! Iegādājos kuponu Citysale.lv un vēlējos izmantot to, lai iztīrītu paklāju(biezais ar garajiem matiņiem). Ienākot mājās firmas īpašniece novērtēja paklāju un ķērās pie darba. Tā kā paklājs jauns un nav ne ar traipiem , ne ar smaku, ne arī īpaši netīts, tad to vajadzēja tikai atvaidzināt. Padarot savu darbu teica,ka paklājs būšot sauss dienas laikā. Nākošajā dienā paklājs smirdēja tā, ka ieiet istabā nebija iespējams. (mitrums + netīrības smaka) Pataustot paklāju konstatēju,ka paklājs viss ir slapšs un zem tā parkets peld .. Paklāju izliku uz balkona žāvēties (aptuveni 10 kvadrātmetru liels) ,kas neizžuva pat tur dienas laikā. Smirdoņa paklājā saglabājās arī pēc izžāvēšanas. Zvanot pakalpojuma sniedzēja īpašniecei viņa nejūtās vainīga un vel aizvaino mani,ka es ko esmu viņam izdarījusi. Dienas laikā viņai zvanījos, lai atrisinātu situāciju uz ko vien saņēmu - es nezinu kā lai palīdzu,vakar nesmirdēja un mums vispār nav ar šāda veida paklājiem pieredze utt. Nu tad kāpēc ķerās klāt tādām lietām par ko nav ne mazākās sajēgas.
Šī firma strādā ar putekļsūcēju, kas neskaitās profesionāla ierīce un tāpēc nav pietiekama vakuma. (Philips) Viss ūdens ,kas tiek sagāzts paklājā tā arī tur paliek. No tīrīšanas tur nav ne smakas- visus putekļus, netīrumus, spalvas tur izmuļļā un iemuļļā dziļāk paklājā, ka rezultātā viss paklājs sāk smirdēt. Labi,ka citysale.lv ir ļoti cilvēciski un naudu atgriezīs.
Tālāk jau man bija jāmeklē profesionāļi ,kas kārtīgi iztīra no tās smirdoņas un tas man izmaksāja IRVĒ 50 lv. Un šie speciālisti uzreiz pateica,ka šāda stila paklājus vienmēr papildus būs jāžāvē, ka kādrezi viņi arī esot mazgājuši ar putekļšucējiem.
Bail paliek iedomājoties , ko dara tie cilvēki, kuriem šāda tipa paklāji ir iestrādāti jau grīdā (pielīmēti)... Kādi tad ir izdevumi pēc šīs kundzītes apmeklējuma.
Secinājums viens - neuzticaties šai un līdzīgām firmai , jo viņiem nav ne pieredzes paklāju tīrīšanā , ne arī profesionāla tehnika ar ko to darītu . Un tas ,ka apgalvo,ka paklājs izšūs- nekad tas nenotiks.
Sola ,ka nebūs putekļu ērcītes, bet toties pelējuma sēnīte noteikti būs.

K Kristīne1980 18.02.2013

Pilnīgas muļķības.. Pati esmu vērsusies pie šī uzņēmuma pēc palīdzības un viss tika iztīrīts ideāli.Tagad vīra uzņēmumā strādā WelcomeHouse apkopēja un visiem ir tikai pozitīvs viedoklis.
Cienījamai Sanitai, acīmredzami, nepaveicās ar paklāju un tā ražotāju.. bet iedomāties, ka paklājs nav jāžāvē, ja tas ir mitrs, arī ir muļķīgi. Mūsējais arī bija jāžāvē un neticu, ka WelcomeHouse pārstāve to pateica man, bet šai kundzei ne..