webapmaciba.lv - Krāpšana

Samaksāju naudu par par minimālās higiēnas prasību sertifikātu. Solīja atsūtīt paroles lai piekļūtu mācību materiāliem un nokārtotu testu. Paroles pa tiešām atsūtīja bet mājas lapā nekādi nevarēju atrast kur viņas ir jāievada lai sāktu mācīties. Telefona numuru arī neatradu lai sazinātos. Atradu e - pasta adresi divas reizes rakstīju, bet atbildes nav. Laikam esmu uzķērusies. Pirmo reizi mūžā laikam esmu apkrāpta. Iesaku citiem uzmanīties lai nesanāk kā man ne naudas ne sertifikāts. www.webapmaciba.lv uzmanieties.

K

K Kris 07.08.2019

Nav krāpšanas, ja esat jau reģistrējušies ir vienkārši jāiziet ārā no sava profila un ienākt pa jaunu ar to log in un paroli, ko jums atsūtīja. Viss strādā, mājās lapā biežāk uzdotajos jautājumos var atrast visu informāciju.

д Дина 16.08.2019

Никакого обмана нет! Только сегодня прошла обучение и получила сертификат. Сайт предельно прост и понятен, так же вместе с присланным паролем идёт подробное объяснение, как залогиниться для обучения. Если уж сами не внимательны, то нечего обвинять всех вокруг и уж тем более портить репутацию порядочным людям своими несоответствующими истине комментариями. А то ж подумай... куда ввести пароль, не видим. А куда жаловаться, быстро находим.

S svenons 20.06.2022

Viss čikiniekā! Saņēmu sertifikātu, pa 3 stundām paguvu izpildīt. Vēl redzēs vai sertifikāts derīgs, jo angļu valodas versijas tēmas nosaukums ļoti sketchy liekas. :D (“Hygiene of Foodstuffs“, lmao)