LV RU
www.sudzibas.lv We Three Darbs/Darba Intervija

We Three - Darbs/Darba Intervija

Nekad, nekad, nekad pie pilna prāta esot nesadarbojaties, nestrādājiet un nerunājiet ar SIA "We Three"! Mēģinās aizrunāt Jums ausis ar savām idejām, jo nav gatavi maksāt par darbu, bet tikai sauc mistiskas summas, kuras jāsasniedz, ja vispār vēlies, lai viņi domā par tevis pieņemšanu praksē. Pieder firma ārzemniekam (Brits - Ray Ramnath), kurš sevi pēc diviem gadiem darbošanās sev jaunā sfērā sauc sevi par jomas speciālistu un profesionāli. Kā arī sarunas gaitā nebaidās lamāties un nolīdzināt cilvēkus līdz ar zemi, jo neviens negrib un nemāk pasaulē strādāt. Kā arī uzskata sevi par pasaules nabu, jo ja viņam atsaki noteikti pēc tam rāposi uz ceļiem un lūgsies darbu, bet viņš tev piedāvās tikai aliņu, jo viņam atteikt var tikai vienreiz. Īsāk sakot kārtējais uzņēmums, kurš "domā" par darbiniekiem kā par pelavām!

CEO šajā uzņēmumā ir Dans Cipeņuks(zināms arī kā Dan Cipenuks vai Daniel Zippen), kurš piebalso šim mistiskajam ārzemnieku īpašniekam. Abi divi uzskata, ka pārbaudes laiks nekam neder, bet tikai prakse, jo redz pārbaudes laikā darbiniekam ir kaut kas arī jāmaksā un tas esot slikti, jo neviens nemākot tāpat strādāt! Bet prakses laikā var darbinieku izmantot pēc savas patikas un domāt vai gribi vispār viņam samaksāt - kādreiz atmest kādus grašus. Pluss palūgs uztaisīt bezmaksas darba uzdevumu, lai pārliecinātos par tavām spējām, kuru pēc tam izmantos savos projektos(Jo uzskata, ka viņiem ir tiesības ar to darīt, ko vien viņi vēlas, lai gan nemaksā par to arī neko) un ar neizpratni skatīsies, pat smiesies, ja prasīsi ar kādām tiesībām viņi to darīs. Attieksme ir par rubli kā jau īstā "kantorī". Ja jums ir dārgs savs laiks un gribat nopelnīt naudu nevis strādāt mūžīgi bezmaksas, tad ejiet šim kantorim ar lielu līkumu.

Komentāri (2)

J Jonsons Babys 15.03.2017

kā pie viņiem iekārtoties? Gribu šiem papist smadzenes un iesūdzēt tiesā.

M motopele2 17.03.2017

Vispār jau garajam hipsteram vārds ir Donats Cipeņuks, nevis Dans vai Daniels. Bet jā - nekādā gadījumā nestrādājiet ar šiem pipariem, piešmauks pie pirmās izdevības. Neuzticami, krāpnieciski un nenormāli skopi cilvēki.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes