www.sudzibas.lv WC Komforts tualetē

WC - Komforts tualetē

Nu jau buus vairaak par meenesi, kaa es iekritu interesantaa situaacijaa :) Starp staaviem ir viiriešu un sieviešu tualetes . Viiriešu tualetee gribeeju nomazgaat rokas - ar šķidrajaam ziepeem saziepeeju rokas, bet uudens NAV ! Liecies kur gribi ar taadaam rokaam !!! Situaaciju apstaastiiju kaadai no darbinieceem . Teicaas, ka visu sakaartošot .
Buus pagaajušas nedeeļas triis . Esmu atkal Šokolaadee - un tualetee, PROTAMS, izlietnee uudens nav ! Apkopeeja apziniigi ir uzpildiijusi šķidro ziepju trauku, lai cilveeks var notaisiities ar ziepeem, un taads lai ar tad liekas kur grib !!! Piebildiišu, ka briidinaajums par taadu lietu ir gan uzrakstiits, bet to jau ieraugi tikai tad, kad esi vienaas ziepees !!!
Bagaati muusu lielveikali, ka pusotra meeneša laikaa viss ko var izdariit, ir ... tikai uzraksts ...

D

T Tanja 31.08.2009

parasti tač ziepē iepriekš saslapinātas rokas :D

M Mario 31.08.2009

priecaajieties tauta, ka nav kaa Francijaa, kur jaabuut laimiigam, ka vispaar 100 km raadiussaa ir kaada toilette, kuraa ir exkluziiva iespeeja nokaartoties kaajaas staavus meeginot netraapiit pashaam savaas biksees un papiira vietaa izmantos savus pirkstus, ak jaa, uudens gan parasti kraanos ira :D
PS. sorry, ka bildi nevaru pievienot, rakstiishu tuulinj suudziibu par www.sudziiibas.lv, tikia nezinu kur lai to ievieto :D

P pufa 01.09.2009

Kas zin, Tanja, ir cilvēki, kas netrāpa podā, bet uz rokām, tāpēc lieki nav jāmitrina pirms ziepēšanas...

U Uģis riktigais 01.09.2009

Vai ta poda ar nebija ūdens?Varēji paraut kloķi un skalot zem tekoša.