Wallking apavu veikals - zabaki

Mīļie cilvēki, nu, neiepērkaties tajā veikalā, attieksme un apavi ir vienkārši drausmīgi.Nopirku sev zabakus, kuriem papēdis izjka vienā dienā, bet labot, naudu atgriezt viņi nepiekrīt. Sūta pie kurpnieka. Drausmīgs veikals. Un neuzķeraties uz akcijas precēm, tās ir vēl drausmīgākas. Drausmīga kvalitāte.

R

J JV 01.12.2010

Man arī ir jautra pieredze ar Walking apaviem.

Jūnijā nopirku apavus. No veikala aizgāju jau tajos. Pastaigajoties tālāk pa tirdzniecības centru, starp pirkstiem saka nežēlīgi sāpēt. Mājās rūpīgi apskatot savas kājas un apavus, sapratu ka nekādi nevaru novērst šo trūkumu. Aiznesu apavus atpakaļ uz veikalu, uzrakstīju iesniegumu. Apsolīja 10 dienu laikā zasināties ar mani, taču uzreiz teica ka šis nav garantijas gadījums, pati esmu vainīgi ka uzreiz nesapratu ka tie man spiedīs vēlāk. Pēc pāris nedēļām, nesagaidot zvanu, es pati aizgāju uz veikalu. Un, brīnums, administratore apželojas un, neskatoties uz negarantijas situāciju, man piedāvāja apmainīt apavus.
Apmainīju pret dargākiem (piemaksāju). Pēc paris valkašanas reizēm 2. apaviem saplīsa lences, kā kartons. Atkal aizgāju uz veikalu, atkal uzrakstīju iesniegumu pieprasot naudas atgriešanu, apsolija ka 10 dienu laikā paziņos par lēmumu. Pēc trīm nedēļām man piezvanija un teica ka mans iesniegums ir izskatīts un ir pieņemts lēmums ka man naudu neatgriezīs, taču varu apmainīt apavus pret citiem. Tas jau bija augusts, un es apzinos ka kopš mana pirmā šī veikala apmeklējuma pagāja divi mēneši, un jaunos apavos es biju 3 reizes, pārējo laiku man nācās staigāt šlucenēs. Tāpēc es centos (mierīgi, cik vien iespējams) paskaidrot meitenei, ka viņu lēmums nav man piemērots, jo es nevaru uzticēties viņu kvalitātei, un pie reizes pieprasīju skaidrojumus kāpēc man nepiezvanījā 10 dienu laikā, kā ir noteikts LR likumā. Manus argumentus pieņēma, un pēc pāris stundām atzvanīja, teica ka var atgriezt naudu.
Par kvalitāti: šļucenes, kuras es valkāju, sagaidot zvanus no Waking arī bija iepirktas turpat pirmajā apmeklējuma reizē. Ādas aizvietotājam ir ļoti zema kvalitāte. Zole vienkārši izira acu priekšā, pēc diviem mēnešiem tos varēja mēst ārā.
Tā arī izbeidzas manas attiecības ar Walking veikalu.
Secinājumi: 1. Walking cenas ir zemas, kvalitāte ir attiecīga...
2. apavu maiņu /naudu atgriešanu var panākt piemērotās situācijās. Tik' jābūt pacietībai un neatlaidīgumam (kā jau visur ja gribat panākt savu).

A Angelll 22.12.2010

Man arī ir īpašas attiecības ar šo veikalu :D Pirms kāda laika izdomaju, ka vēlos jaunus apavus - tā nu sanāca, ka man iepatikās tieši Wallking piedāvātie apavi. Par nelaimi man. Jaunās simpātiskās kurpītes uzvilku divas reizes. Sanāca tā, ka manas jaunās kurpes vnk sadalījās manā acu priekšā - vīles izira, nerunāsim jau par to, ka biju svarīgā izbraukumā un maiņas apavu līdzi nebija. Aiznesu kurpes atpakaļ uz veikalu, bija pagājušas trīs dienas - man pasaka, ka apavi jāsūta uz ekspertīzi un jāuzzin vai tā nav mana vaina (laikam domāja, ka es ar manikīra šķērītēm visu nakti tramīgi sēdējusi un graizījusi šīs jaukās tupelītes). Labi, samierinājos un gaidīju. Pēc 15 dienām mana pacietība izsīka un devos uz veikalu lai atgūtu savu naudu, bet man paziņo, ka priekšniece nav uz vietas un man jānāk citu dienu. Tajā brīdī mans kausiņš bija pilns un es sāku runāt paaugstinātā toni - tad nu man atvainojās un naudu atdeva un vēl visādas extras piedāvāja :D
Iepērkoties Wallking jautrība garantēta

N Niedre 06.02.2011

Jām arī man ir bijusi nelāga saskarsme ar Wallking zābakiem. Nopirku zābakus, tīri pievilciigus uz augsta papeza sapriecajos ka buus beidzot uz mana liela nesieviskiga izmera 41 zaabaki smuki par sapratigu cenu, veikala protams ka uzmeriju, viss ok. vakaraa nolemu ka ieshu ar viniem uz ugunoshanu un rita uz darbu, pec lielas °(pedinas ) kadas 20min staigasanas nevareju pielikt savu kreiso kaju pie zemes, sapratu ka apaviem papedis iekspuse ir neformali uz taisits, pluss nokrita papedishu mazie pieseknji. nakamaja diena gaju mainiit apavus pardeveja man iedeva lapu ko aizpildiit un teica ja mainiis atpakal tad pazvaniis ja ne buus ierxtiita vestule, nu taa mani zaabaki 3ned nostaveja veikala un atnaca vestule ka man jau veikala vajadzeja zinaat ka papedis nokritis un ka kreisa kaja sapes tapec ka bija nepareizi uztaisiiti, un izlasiiju to ko iedeva lidzi zabakiem pamaciibu ka bija raxtiits ka veikals reikinas ar to ka var 2dienu laikaa nokrist papeziem pamatne. Nosplavos un gaaju sanjemt savus zaabakus!

B Bex10 01.03.2011

viniem vienreiz vajadzetu aiziet pa purnu sadot :P

L Līva 01.06.2011

Veikalā"Walking" kvalitāte tiešām ir šausmīga.Nesen nopirku kurpītes savai meitiņai, uzvekot 1 reizi mums abām viss likās kārtībā, bet k ad meita devās un kora sadziedāšanās pasākumu, tās izjuka. Kurpes zole atdalījās no tās fasona. Iedomājaties, kā bērns jutās dziedot ar izjukušām kurpēm. Nu, pēc šī pasākuma nākamajā dienā kurpes nesu atpakaļ uz veikalu. Man pateica, ka tā ir mana vaina, bet uz ekspertīzi aizsūtīšot, un ka ma jāatnāk pēc 2 nedēļām. Kad bija pagājušas 2 nedēļas devos uz veikalu, un pārdevējā ieraugot mani uzreiz sāka stāstīt, ka ekspertīze nolēmusi, ka tā ir bērna vaina, ka zole atdalījās no kurpes fasona.

Piekrītu, iepērkoties veikalā"Walking" jautrība garantēta!