www.sudzibas.lv Walking WALKING tirgo brāķa,nekvalitatīvus apavus

Walking - WALKING tirgo brāķa,nekvalitatīvus apavus

Nepērciet apavus WALKING veikalos. Tur darbinieki un vadība nekādi neakceptē savu tirgoto apavu brāķa esamību. Vīriešu kurpes tika pirktas vasaras laikā un nēsātas nepilnas trīs ( tikai trīs) nedēļas sausā laikā un izjuka šuves un nokrita pa perimetru esošā apmale, lai gan kurpes skaitījās nošūtas pa perimetra apmali, bet nekā - tikai pielīmēta butaforiska apmale. Protams nesu atpakaļ uz veikalu, kurš atrodas tirdzniecības centrā DOMINA. Kurpes sākumā maksāja ap 40 ls, taču bija akcija un cena bija ap 20 Ls. Protams manu iesniegumu pieņēma un pēc trīs līdz četru nedēļu gaiudīšanas viņi man atsūtīja vēstuli ar atteikumu par pretenzijas pieņemšanu. Gāju uz veikalu. Un saņēmu atbildi ka, es varot uz sava rēķina pasūtīt neatkarīgo ekspertīzi, kura maksājoit no 20 - 50 Ls. Vienkārši viņi mani rupji "atšuva". Viss process bija ilgāks un nekaunīgāks no veikala puses. Es biju ar mieru samainīt kurpes pret citām līdzīgām, taču pat to veikals atteicās darīt. Tā no veikal a bija klaja nekaunība un zemtekstā veikala vadītāja tikai smīnēja par mani, attieksme rupja un nekaunīga. Tāpēc VISIEM iesaku veikala tīklā WALKING NEKO NEPIRKT. Ja būs problēmas viņiu tikai Jūs izsmies un savu pamatoto taisnību jūs kā pircējs nepanāksiet.

I Ilze 11.12.2009

Vispirms katram jāiemācās savas tiesības un tad arī problēmu nebūs.veikalam atbildes vēstule jums bija jānosūta 10 dienu laikā, ja tika kavēta kaut viena diena, veikals, nav izpildījis savas saistības un bija jāatgriež jums nauda!!Ja tomēr viņi atsūtīja 10 dienu laikā, tad gan, nekas cits neatliek iet uz patērētājiem, bet jā, ekspertīze maksa 50 ls, bet iesaku aiziet vispirms uz konsultāciju, kas maksā 5 ls, un viņi pateisk kāds būs ekspertīzes slēdziens vai pozitīvs jums vai veikalam.

P plezna23 30.12.2009

manai draudzenei saplīsa Walkingā pirktās vasaras kurpītes. atpakaļ nepieņēma, naudu neatdeva, mainīt negribēja. attaisnojums-sievietes svars par lielu. 70kg ir liels svars?

A ainars 22.01.2010

Walkingā pārdod 100%ķīnas lētā gala apavus par eiropas cenām.Iesaku visiem neiet iekšā šinī veikalā

M megija 03.05.2010

Arī es nopirku zābakus šajā veikalā, pēc mēneša viņi bija "lupatās", zinot stāstus par šo veikalu arī nebiju gaidījusi, ka man atdos naudu, taču izskaidrojoties un sarunājoties ar veikala vadītāju tomēr naudu atgrieza. Jāzin savas tiesības un, ja jūs nodotu neatkarīgajai ekspertīzei un izrādītos, ka zābaki NAV jūsu vaina, bet gan veikala, tad veikalam nāktos maksāt arī par ekspertīzi.
Bet nu es no sirds iesaku Walking labāk neko neiegādāties, jo kvalitāte tur ir viszemākajā līmenī.