www.sudzibas.lv Walking Slikta kvalitāte un attieksme pret klientu

Walking - Slikta kvalitāte un attieksme pret klientu

Veikala Walking attieksmi pret klientiem varētu saukt par ņirgāšanos. Nopirku pusaudzei meitai auduma sporta kurpes par šāda veida apaviem atbilstošu cenu - 12 Ls. Meita apavus paspēja panēsāt nedzaudz vairāk par nedēļu - sānos atplīsa vaļā dekoratīvā (virsējā) auduma kārtiņa, apakšējais baltais audums turās labi. Gribēju apavus samainīt, bet Walking man atsūtīja vēstuli ar atteikumu, pamatojot to, ka apavi tikuši izvēlēti neatbilstoši. Ar neapbruņotu aci redzams, ka tas ir ražošanas brāķis, bet Walkingam laikam tas ir veids, kā atrakstīties, lai nebūtu jāmaina vai jāatdod nauda. Man arī tika piedāvāts veikt ekspertīzi, bet maksāt 30 Ls par ekspertīzi apaviem, kuri maksā Ls 12 kaut kā negribas. Turpmāk Walkingam iešu ar līkumu, ko iesaku arī citiem, jo varbūtība, ka iegrābsieties brāķī ir pārāk liela.

D

D Dmitrijs 27.05.2011

Pirmkārt: Lūgums MODERATORIEM dzēst neatbilstošus komentārus, kuros rakstītāji ņirgājas par cilvēkiem, kas nokļuvuši nelaimē.
Otrkārt: mans ieteikums - pirkt baltkrievu apavus, man ir ļoti laba pieredze ar tiem. Esmu nopircis jau 4 pārus divu gadu laikā. Visi apavi joprojam perfekta stāvoklī.

B baaaac 27.05.2011

Mums uzradies jaunas, taisnibības cīnītājs Dmitrijs. :) NU tas tā! Ja moderators šeit sāks dzēst neatbilstošus komentārus, tad drīz vien šo saitu nāksies slēgt, jo šeit tusēs tikai mīkstie, puņķutapas un čīkstētāji.

Ganjau Dmitrijs pats tirgo baltkrievu apavus un sevi reklamē. Nu kas tad sunim asti necels, ja ne pats.

I info 31.05.2011

ja Jūs esat pārliecināta, ka apavi ir brāķis, tad varbūt ir jēga arī uztaisīt ekspertīzi. Ja eksperts pateiks, ka brāķis, tad Walking būs pienākums ne tikai atgriezt Jums naudu, samainīt apavus (atkarībā no tā, ko Jūs iesniegumā prasījāt), bet arī atmaksāt naudu par ekspertīzi. Tādēļ jau arī daudzi uzņēmumi nepiekrīt patērētāju prasībām, kaut arī tās pamatotas, ka cilvēki nav gatavi papildus izdevumiem. pastāv jau arī iespēja norādīt uzņēmumam, ka, lai ekspertīzi piesaka pāts uzņēmums, bet tādā gadījumā varētu būt, ka Jūs vairāk riskējat ar negatīvu eksperta slēdzienu.