Walking

Ar šo veikalu man arī bija riktīgas problēmas, nodarbojas ar cilvēku apčakarēšanu. Es arī nopirku pavasara-vasaras kurpes, par nomaiņu vispārs labāk nerunāt, tik un tā neko nedabūsi. Viss kas notiek tikai un vienīgi klienta vaina, tāpat ar to expertīzi, sūta uz "neatk" expertīzi, bet īstenībā tur viņiem ir saveije tajā Turgeņeva ielā un vēl kāds kantoris arī.... Ja gribi dabūt problēmas un iztērēt lieku piķi, droši pērc apavus WALKING veikalā, it īpaši Alfā, vai Spicē.... nu pavisam nejauks veikals

M Marina 24.05.2009

Nav gan taisnība, par kvalitāti un attieksmi piekrītu, nav vispār nekādā līmenī, bet Ekspertīze maniem apaviem tikai veikta Turgeņeva ielā arī, caur PTAC, var uzzvanīt vai aizbraukt uz PTAC, un pārliecināties.
Jo veikalam jāsuta vēstule gan man gan PTAC, es dabūju naudu atpakaļ, bet viņi lai maksā par ekspertīzēm