www.sudzibas.lv Vulkan apkalpošana

Vulkan - apkalpošana

Grbibētos pajautāt īpāšniekiem , vai viņi vispār ir informēti par savu darbinieku attieksmi pret klientiem1!! Tur strā'da tādas kazas ka tu jau ieejot šajā iestā'de jau jūties vainīgs! un ja vēl paprasi kko kas varbūt nav identiski norādīts dzērienkarte tevi izlamā un pasaka lai iemācos lasīt!!! kur improvizācija??? bārmenim jāprot darīt ko vairāk kā tikai no recepšu lapas uztaisīt nebaudāmu kokteili!!!!! Fuiiii! neiesaku doties uz šo iestādi!!!! rupjas un nepieklājīgas !!!!un ja paprasi ''ceku par preci tad atkal dabū dzirdēt 'mīļus'' vārdus!!!!

B

B brīnums75 02.03.2014

jā tur ir briesmīgi!!! tāds kolektīvs!!! vairs uz turieni neiešu!!!

C cocofashion 02.03.2014

Tā tiešām ir, ar to saskārusies esmu. Bet man bija personīgi ar vienu sievieti, blondiem matiem, jau pavecāku, neteiksim, ka jaunu. Jutos drausmīgi vainīga par to, ka vispār atrados šajā telpā

P pukainisss 03.03.2014

piekrītu visam šeit rakstītajam!!! un vēl arī šī blondīne mēdz strādāt tik ļoti piedzērusies!!! kur skatās 'vadība un īpašnieki!!! un kāpēc bārmenēm ir tik šausmīgi negat;iva attieksme pret klientiem???

B Brenda 03.03.2014

Jā, tā ir tā blondā brīžam pat nevar normāli nostāvēt nevar, ka griļojas. Laikam, īpašnieks arī mīl alkoholu, ja jau darbinieki darba laikā to var atļauties.

P pukainisss 04.03.2014

nu šī vieta pamazām sāk pārvērsties par miskasti!!!