www.sudzibas.lv VSV Celtnieks Strada6ana bez valsts valodas apliecibas

VSV Celtnieks - Strada6ana bez valsts valodas apliecibas

Loti interesanti, ka latvijas valsts inspekcija parbauda valsts valodas prasmes apliecibas. Jo daudzas buvniecibas firmas, strada cilveki bez jebkadam zina6anam un aplicibam. Kadam tacu tas jakontrole.

S SLIEKA 21.10.2008

Vai ta ķieģeļu sienu mūrē pa latviski vai krieviski???

1 123 21.10.2008

Irina, tas ir fakts, kas Tevi uztrauc?

M modris 21.10.2008

Vienkarshi, ja saja firma uzskata, ka visam ir jabut pec likuma, tad ari tam jabut. Vismaz apliecibai.

M modris 22.10.2008

Piekritu, ka aplicibaj i jabut.

г гадина 22.10.2008

Bljaviens, stulbie cilvēki Jūs valdība krāpj, valstī inflācija, bezdarbs, pensionāri knapi var izdzīvot, viss apkārt ir nekvalitatīvs, visi kļuva alkātīgi, rupji, bet jūs uztrauc kaut kāda kujnja. es vairs nebrīnos, kādi ir cilvēki, tāda arī valsts un valdība

M modris 23.10.2008

Ja, gadas

K krasotajs911 27.06.2015

"Lieliska" kompānija par kuru jau sen gribējas uzrakstīt kaut ko interesantu.
Vienreiz ziemā meklēju jaunu projektu un ieraudzīju sludinājumu ka vajadzīgi krāsotāji.
Piezvanīju un norunāju tikties ar kādu sievieti pļavniekos Ulbrakas iela.
Nākamdien atbraucu, skatos liela celtniecība notiek, domāju kā super variants, pietiks visai ziemai.
Tālāk atbrauca kāda sieviete, (vārdu jau neatceros) visu parādīja izstāstīja un pateica kā jabrauc uz ofisu formēt dokumentus.
Atbraucot uz ofisu es pateicu kā atbraucu no tādas un tādas sievietes (cik saprotu viņa bija darbu vadītāja) un strādāšu Jūsu objektā ulbrokas ielā.
Sieviete (Direktore) uz mani paskatījas un pateica kā sieviete par kuru es viņai pateicu pie viņiem nekad nestrādāja un kā viņa ir starpnieks kurš par saviem pakalpojumiem ņem naudu.
Es biju ļoti pārsteigts un teicu kā neparkadu naudu nebija nekādas runas un nekādiem starpniekiem es neko neesmu solījis.
Tālāk mēs noformējam kā parasti darba līgumu ar minimālu stundas likmi un es devos strādāt un pelnīt.
Galu galā nekas labs nesanāca.
Es saņēmu minimālu atalgojumu un ar to viss beidzas. (Līguma summu un viss) Esmu sertificēts krāsotājs ar lielu darba pieredzi un neiesaku saviem kolēģiem srādāt pie šiem oferistiem VSV Celtnieks. Pēc tam uzzināju ka pie šiem strādā tikai tādi kuriem ir problēmas vai nu ar alkoholu vai šķības rokas.