VSDA "Attīstība" - Mācības. Nauda.

Vēlos informēt un izteikt sūdzību par Vadības un sociālā darba augstskolu „Attīstība”.
Šī gada februārī noslēdzu līgumu par studijām šajā augstskolā un iemaksāju 180 latu mācību maksu, kuru kā minēts līgumā, atgriež tiklīdz ieskaitīta nauda no bankas. Banka kredīta pieprasījumu apstiprināja un naudu skolai ieskaitīja 6.jūnijā.
Tomēr pēc neskaitāmām sarunām, diviem iesniegumiem nauda netiek atgriezta. Netiek dota arī konkrēta atbilde par to, kad tas tiks izdarīts. Viena neskaidra atbilde bija sekojoša „naudu atgriezīsim, kad tiks saņemts nākamais kredīta maksājums”. Šobrīd esmu lauzusi līgumu ar augstskolu un līdz ar to nekāda nākamā maksājuma nebūs.
Studēju maiņu režīmā (1 nedēļa mēnesī). Semestrī bija paredzēts iegūt 15 kredītpunktus, bet mums ir tikai 12 kredītpunkti. Nav notikuši divi mācību kursi, kuros kopā varēja iegūt atlikušos trīs kredītpunktus.
Sanāk, ka skola nenodrošināja mums pilnvērtīgu semestri, bet maksu paņēma pilnu. Loģiski būtu, ja skola atmaksātu naudu par šiem neiegūtajiem kredītpunktiem...
Informācija par studiju procesu bija ļoti skopa – nekur nebija informācijas par to, kādi studiju priekšmeti tiks apgūti nākamajā reizē. Tāpat mums netika izsniegti sekmju izraksti aizbildinoties, ka nav atzīmes un mainās vadība.
Izlemjot pārtraukt līgumu ar skolu pieprasīju akadēmisko izziņu, kuru šobrīd esmu dabūjusi, bet tā ir nepilnīga, jo kāda pasniedzēja neesot atsūtījusi atzīmes. Par akadēmisko izziņu bija jāmaksā 5 Ls. Vai šis maksājums ir likumīgs, ja izziņā trūkst kredītpunkti?
Manuprāt, tas, ka netiek nodrošināts pilnvērtīgs studiju process, netiek izsniegti sekmju izraksti un manā gadījumā netiek atmaksāta mana nauda, nav īsti godprātīga attieksme pret mani kā pret studenti. Nu jau bijušo.

I