www.sudzibas.lv VŠĮ "Litsafaris" Pieredze "Litsafaris"

VŠĮ "Litsafaris" - Pieredze "Litsafaris"

Vēlos padalīties ar savu darba pieredzi Publiskajā iestādē "Litsafaris". Publiskā iestāde "Litsafaris" ir Lietuvā dibināts uzņēmums un atrodas Viļņā. Uzņēmums nodarbojas ar apmācību un semināru organizēšanu. Šajā iestādē strādāju kā apmācību menedžere.
Akcionārs, īpašnieks D. M., manuprāt, ir neētisks un netaktisks cilvēks, kuram, iespējams, ir problēmas, ja bez jebkāda kauna draud saviem darbiniekiem. Lūk, daži piemēri, ko man nācās klausīties no viņa: "Tev ar galvu problēmas", "Es uztaisīšu tev cūcību, problēmu", "Kad atradīsi citu darbu, es tevi sameklēšu un panākšu, ka tevi atlaiž", "Es tev garantēju, ja tu aiziesi, tad no darba biržas nedabūsi nekādu pabalstu", "Esmu labi pazīstams ar partiju, kas uzvarēja vēlēšanās ..". Tādēļ iesku padomāt, vai vēlaties, ko kopīgu ar šādu cilvēku.
D. M. ir īpašnieks arī citās asociācijām/uzņēmumiem, proti: UAB "Sveikatos priežiūros įstaigų apskaitos sistemos" (SIA "Veselības uzraudzības iestādes uzskaites sistēmas"), “Sveikatos Priežiūros Įstaigų Buhalterių Asociacija” (SIA "Veselības uzraudzības iestādes grāmatvežu asociācija"), Švietimo įstaigų buhalterių asociacija”("Izglītošanās iestādes grāmatvežu asociācija"), Smulkių ir vidutinių verslo įmonių asociacija” (Mazo un vidējo uzņēmumu asociācija") un VŠĮ "Litsafaris” (Publiska iestāde "Litsafaris").

B

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes