VR Emploiment - Zarplata

Eto pisjmo ot rabornikov kotorih brosili, ne zaplativ, a fakti4eski otobtav 5000 evro v norvegii latvijsko estonskie deljci bez sovest, kotorie dosihpor nabirajut ljudej bez stida i sovesti obmanivaja narod, mi obras4alis v NVA, no oni ne nesut nadzornoj funkcii, ne znaem, 4to i delatj???????ih telefon v Rige 29774926, oni nahodjatsa na kr.barona 83, a ih golovnoe predprijatie v Talline ih elektronnij adres www.vr.ee, zapomnite etot adres narod ne sujtesj tuda, osobenno cnc operatori!

I

V vietējā 19.10.2008

Paldies cilvēkiem, kas neskatoties uz savu negatīvo pieredzi informē pārējos!Pati tagad meklēju darbā iekārtošanās agentūru, tāpēc katrs padoms man noder, jo agentūru pilns, nezini kuru izvēlēties.

A aa 07.01.2009

melli grib lai pats uztaisu individ/komersantu un tad vinni suutiis man naudu uz kontu, bet nodokllus ta man valstij passam buus gada beigaas jaanomaksaa, tas noziimee ka tu straadaasi pa 500 ls. Tai kucei gribeejaas iekraut. metinaataajs

I iemaldījusies 09.03.2009

Vai ir pozitīvas atsauksmes par šo firmu un piedāvātajiem darbiem'... Arī ir doma imantot šīs firmas darba piedāvājumus.