www.sudzibas.lv VPV Baltic Krāpšana ar naudam un bez darba ligumiem

VPV Baltic - Krāpšana ar naudam un bez darba ligumiem

Labdien!
Gribēju jūs informēt, ka šajā uzņēmumā cilvēki strāda bez darba līgumiem un nemaksa nodokļus.. Atnākot viņus gruti atrasti uzkāpjot uz rampas jāiet pa kreisi līdz galam un tad pa labi tur karājas plēves priekša durvim un tur viņi atrodas. Sarunas laika pajauta kur strādāja līdz šim un kad varētu uzsākt darbu pie viņiem.. Ne darba drošības patiri ne uguns dzēšamie aparati neka tur nav.. Milzīgi konteineri karas brauka.. Un ja kautkas notiek milzu daudz putekļu visu laiku gribas skaudit drebes tur nak  pat apcuratas, sapelējušas.. Bet tik un tā jāškiro ja kautkas nepatik vai iet prom tevi te neviens netur tā saka alise itka priekšniece, bet.. Maz ticams tur tik visi runa a papiru nekadu.
Samaksa notiek katru piektdienu, jo strāda bez līgumiem ja daudz saškiro un summa ir liela tad tev liek to visu vēlreiz paskirot, lai nevajadzētu maksat par padarīto darbu
pastrada nedeļu, otru un cilv. Iet prom, jo viņi liek nepamatoti maisus parskirot un lidz ar to nemaksa
ja tu visu izdari labi un viņi ir apmierinati ar tevi tad likmes aug, bet tas tikai ir uz vardiem
ticet nedrikst!
Ludzu tiekat gala ar so uzņemumu, lai citi cilveki neiekristu viņu lamatas..

Dainis 06.02.2018

Priekš cilvēka kurš pat nespēj iemācīties rakstīt jums pārāk augstas prasības..

Daini, piesakies! Tev, ka rakstītpratējam varbūt maksās vairāk?!