Voxbone SA Latvijas filiāle - Krāpšana

Nezinu gan no kurienes šai kompānijai mans numurs. Zvanās kā traki 10 neatbildētie zvani, kāmer neatslēdzu telefonu, 10 no rīta, Jāņu dienā, uz modināja, neriskēju gan atbildēt krāpšana kāda kārtējā, ievadīju numuri.lv šo numuru lai noskaidrotu kam pieder +37168688200 un lūk filiāle "Voxbone Sa Latvijas Filiāle"

Ar Artūrs Dante 24.06.2019

Filiāle "Voxbone SA Latvijas filiāle" ir servisa nodrošinātājs, līdzīgi, kā bite, tele2, lmt u.t.t. :), attiecīgi viņiem nekāda sakara ar zvanīšanu nav.

Tu Turkey901 24.06.2019

Iespējams, Jūsu numurs tika kļūdaini norādīs picas piegādei, taksometram vai vēl kādam citam pasūtījumam!

Ar Artūrs Dante 25.06.2019

Ja uzskatiet, ka ir notikusi krāpšana, u.t.t. droši rakstiet man privāti - es nodarbojos ar visa šāda veida kantoru, lielākoties gan parādu piedziņās kantoru (kas nesaprotu kā tā ir sanācis, bet mūsdienās ir tipa officiāli atdzīti krāpnieki :))) troļļošanu, lai pēc tam izvietotu zvanus youtube - sarunāsim kā izveidot un noorganizēsim zvanu pāradresāciju :)

Ro rokoko 31.07.2019

Kas jādara, lai tos idiotus izčakarētu? Man arī zvana neskaitāmas reizes.