www.sudzibas.lv VOTUM+ Izsaimniekotāja

VOTUM+ - Izsaimniekotāja

Uzmanieties no šī namu apsaimniekotāja VOTUM+! Visu laiku sola, bet darbi ar solīto nesaskan! Rēķinos parādās nesaprotami pierakstījumi par, it kā veiktajiem darbiem. Aizgāju ciemos pie mūsu mājas apsaimniekotāja. No sākuma runāju ar jaunu meitenīti, kura centās visu izskaidrot, bet pati saputrojās, pasauca vēl vienu palīdzi, bet lieta skaidrāka netika! Tad atnāca pati vadītāja Raisa Demidova, no sākuma noklausījās manu jautājumu, bet pēc tam aizgāja. Gaidīju kādas 10 min, sāku interesēties, kur palikusi vadītāja, izrādās runā ar citu cilvēku, mani aizmirsusi! Palīdze mierināja, tūlīt atbrīvosies, bet.... viss ievilkās vēl 10 min. garumā! Tad Raisa Demidova intensīvi sāka runāt pa telefonu un paralēli kārtot jautājumus ar darbiniekiem par kādas mājas nelielu remontu pagalmā. Liku atgādināt par sevi, bet veltīgi..... jau patērētais laiks gaidot atbildi bija stunda un pāris minūtes. Visu šo laiku klausījos kā šī izveicīgā dāma kārto apsaimniekošanas lietas. Pie Raisas Demidovas atnāca remontu meistars un pazinoja, ka konkrētajā mājā darbus veicis un vēlas sanemt 27 latus, materiāli maksājuši 12 lati un par darbu 15 lati. Tad šī kundze ātri sarēķināja cik prasīt no mājas iedzīvotājiem, tie bija 55 lati, kurus Raisa Demidova nosauca kadai darbiniecei, lai pievieno izmaksu tāmei. Lūk tā mēs pārmaksājam par veiktajiem darbiem māju remontos, kurus piestāda iedzīvotājiem šis māju apsaimniekotājs VOTUM+! Tā arī savu jautājumu nenoskaidroju, jo pretīgi gaidīt un runāt ar tik alkatīgu kundzi! Esmu apnēmusies nemaksāt papildus maksājumus par kuriem nekas nav zināms!
Uzmanieties un kontrolējiet rēķinus no VOTUM+!
Ja jūsu māju apsaimnieko VOTUM+, tad ziniet, tas ir naudas pumpītis no jūsu makiem Raisas Demidovas makā!

Klāra B.

K

K karlis pirmais 28.05.2013

Izskatās, ka visi māju pārvaldītāji kārtīgi uzvārās, saņem naudu par apsaimniekošanu un vēl uzliek kārtīgu uzcenojumu par remontu un citiem darbiem. Normāls bussiness! Labāk pašiem mājā saorganizēties un uztaisīt biedrību, paši būsiet noteicēji par visu. Šitādi nagu maucēji, lai iet uz poda...

O osiss 29.05.2013

Šī kundzīte tiešām skaisti runā! Var pat mironi aizrunāt, bet par lietu neko nepateikt! Tāds čigānu raksturs, runā un pārliecina kamēr panāk savu. Kam tad sūdzēties par šitādiem šmaukļiem? Pierādīt neiespējami. Labāk tālāk no šitās firmas, nekas labs tur nav.

P prātiņ nāc mājā 07.06.2013

Votum pluss mālē cilvēkiem acis! Kārtīgi kretīni! Labāk izvēlieties citu pārvaldītāju! Kārtīgs šmaukļu bars!

V Viensotrs 16.08.2013

Votum plus ir BANDA, kurā darbojas radi, paziņas, kuri Votum plus ir nevis profesionalitātes, bet krāpniecības un rusofobiskas pārliecības dēļ.
Rīdzinieki, uzmanieties no Votum plus, jums pienāks rēķini, kādus sapņos nākammēnes nebūsit redzējuši !

S shiins 01.11.2013

Nu jaa, VOTUM+ ir kaartiigi nagu mauceeji un melji! Taa prieksniece jau peec izskata ir kraapniece, visa melaa vien gjeebjaas. Straadnieki druumi un neruniigi. Pretiigi atrasties vinju birojaa! Iesaku mukt no sjitaas firmas!

L Lolita K. 13.06.2015

Pilnīgi nepiekrītu! Mēs dzīvokļu īpašnieki nolēmam izveidot savu biedrību, jo paši gribejām apsaimniekot savu māju...Votum + Demidovas kundzes personā, bija ļoti izpalīdzīga ... paskaidroja, kā mums rīkoties un palīdzēja sagatavot dokumentus...konsultēja par visiem radušos jautājumiem...rezultātā mēs jau divus gadus strādajam ar šo kompāniju...mūsu majai beidot ir uzkrājumi, un mēs pamazām spējam sakartot savu māju! pagajušā gadā savedām kāpņu telpas kārtībā, šogad taisīsim jumtu ... Domāju, ka negatīvās atsauksmes var būt tikai paradniekiem, kas negrīb maksāt komunalos un tāda veidā rada zaidejumus parejiem iedzīvotājiem ( jo Votum+ darbinieki ar tiem arī cīnās) ...Mūsu iedzīvotāju ir apmierināti ar šīs kompanijas darbu un mēs turpinasim ar to sadarboties !!!

B Brivibas iela 04.04.2016

Cik smieklīgs pašu reklāmraksts...! "mēs turpinasim ar to sadarboties !!!" vai tad kāds aizliedza sadarboties?

T tiklidz 28.11.2018

mes ari pargajam uz votumu izveidojam savu biedribu bet rezultata nekada nav cena par labiekartosanu pieauga bet nekadus darbus neveic uz musiem iesniegumiem nereage bet mes neesam paradnieki mes pargajam uz Votumu ar uzkrajumiem apmeram 39 tukst.euro

V Vāks2 27.03.2019

Iesniegumos norādītos trūkumus VOTUM+ nenovērš un arī uz Raisai Demidovai personīgi adresētiem iesniegumiem atbildes netiek sniegtas. Nekādas reakcijas. Uzņēmums ir visīstākie starpnieki. Viņi paši nekādus darbus, izņemot naudas iekasēšanu neveic, jo visiem apsaimniekošanas darbiem viņiem ir apakšuzņēmēji. Tāda sajūta, ka viņi eksistē tikai paši priekš sevis. Sadarbībai neiesaku izvēlēties šo uzņēmumu.

N Natalja Natalja 20.06.2019

vai ir kaut kada organizacija, kura parbauda namu apsaimniekotaju? Votum jau besi ara! Vispar neko nedara, tikai rekinus katru meesi paaugstina par mitiskiem darbiem...

N Nikolajs Potasovs 21.02.2022

Krapnieki, izsuc naudu bet darbu nedara... loti neapmiernats neiesaku!