Volvo Ledus Halle - vaajs serviss un nav apgaismojuma - Volvo Ledus Halle - nav apgaismojuma

Sodien peec vairaaku gadu paartraukuma devos paslidot uz 'Volvo Ledus halli' Imantaa. Pirms vairaakiem gadiem taa bija visnotalj patiikama izklaides vieta. Tacu sodien naacaas secinaat, ka liimenis ir krietni vien krities - kasiere sniedz iistu padomju servisa paraugu - ir nelaipna, burksj, liekas, ka vinjai klienti kriit uz nerviem; otraa staava kafejniicaa taads pats eksemplaars - nesaprotu, kaapeec vinjas vispaar straadaa publiskaa vietaa, ja jau cilveeki un komunikaacija ar tiem tik ljoti riebjas. Bet galvenaa suudziiba ir par to, ka neskatoties uz to, ka ir sveetdiena un diezgan pamatiigs apmekleetaaju piepluudums, halle grimst pustumsaa. Gan pati slidotava, gan telpa pie ieejas, gan kafejniica ir loti vaaji apgaismotas un pasaa intensiivaakajaa halles apmekleesanas laikaa rodas sajuuta, ka halle ir vai tuuliit tiks sleegta. Es saprotu, ka laiki ir gruuti un nauda ir jaataupa, bet ne jau uz apmekleetaaju komforta reekjina. Tajaa pasaa slidotavaa tacu vareeja sakarinaat ziemassveetku rotajumus, lampinjas, kas radiitu noskanju un nebuutu jaadedzina daudz vairaak vatu pateereejosaas griestu lampas. Bet dotajaa briidii sajuuta ir taada, it kaa slidotu pamestaa noliktaavaa, kuraa kaads uz griidas ir izleejis uudeni, kurs salaa ir paarveereties par ledu un tas viss notiek 90-to gadu saakuma taupiibas reziima laikaa...

L Linda 09.01.2010

Es ari tur biju uzreiz pec Jauna Gada, tiesam loti nemoderni, loti slikts ledus, vecas slidas, zale puse gaismu izslegtas, otreiz uz turieni vairs negribas iet.

A Anna 14.01.2010

Pilnīgi piekrītu.

A Aigars 30.01.2010

Volvo vispār nekauņas māk tikai plēst naudu no cilvēkiem, bet pretī neko nedod