www.sudzibas.lv Volken Berg Mēbeļu Ražotne Slikta sadarbība ar klientiem un nekāda rezultāta.

Volken Berg Mēbeļu Ražotne - Slikta sadarbība ar klientiem un nekāda rezultāta.

Sākām sadarbību ar mēbeļu ražotni "Volken Berg" un ļoti nožēlojām. Tika sarunāts ar dizaineri,ka 2 dienu laikā būs gatavas skices,galu galā skiču nebija ne 3 ne 4 dienu laikā.Sadarbības arī nebija vairāk nekādas,zvanījām gan dizainerim,gan uz firmu vairākas reizes un nekur necēla. Galu galā zaudējām tik nedēļu laika un no firmas līdz joprojām nav ne ziņu.Ļoti neapmierināti ar viņu neizpildītajiem solījumiem un attieksmi pret klientu.Mums personīgi viss bija izplānots pa laikam un tagad tika arī aprauti visi ieplānotie datumi.

I

G German1986 04.06.2016

Очень и очень плохой сервиз. Кухню изготавливали 3 месяца. Потом еще 3 месяца устанавливали. Попортили новые стены из-за того, что так называемый дизайнер изначально неправильно сделал замеры. На телефон не отвечают. А если ответят, то постоянно врут. Место каленого стекла подсунули обычное тонкое 4мм.