Voldemārs ,valdo centrs - attieksme

Vienreiz kandidēju uz sekretāres vakanci! Teica, lai atnāku nedēļu pastrādāt un tad jau redzētu, vai ņems, vai nē. Interesanti, kurš man maksātu par to nostrādāto nedēļu? Attieksme ar tāda jocīga!
VALDO/SIA Voldemārs
Tāda prakse ir . Tomēr labāk nemēģināt, jo vadības kolektīvs ir kā suņi koncentrācijas nometnē. Turi muti un izpildi pavēles. Tur nekad neizdarīsi pa prātam.
Vēl īrējām telpas
Valdo biznesa centrs, Voldemārs SIA
Tas vispār murgs, pastāvīgi birojā iemaldās sveši cilvēki. Apsardze cauru dienu savā kambarītī gulšņā. Tad visādi uzbraucieni no vadības puses par līguma punktu neievērošanu. Pārvācāmies blakus jaunajā centrā. Te cenas adekvātas servisam ko piedāvā. Vismaz vasarā kondicionieri nodrošināt klimatu un gaisa apmaiņu telpās.
2011. novembris

N

X xkjh 09.11.2011

Par ko ta sūdzamies, ka pat kondicionieris ir?
Nepatīk, ej uz tirgu burkānus tirgot.

J juris 13.11.2011

Jā gan esmu izbaudījis visus "valdo" iespējamos piedāvājumus un saku nesaistieties ar šo nelatviešu firmu...pilnīgs garām...komunikācijas iespējas nepastāv ar vadību

J Jolanta 13.11.2011

VALDO ir tikai zīmols paši neko neražo iepērk lētos ķīniešu rīsus...labāk Latvijas dzirnavnieka produkcija

J Jolanta 24.11.2011

jAUNĀ VALDO PRODUKCIJA, ...TIE PAŠI RĪSI AR DRAZĀM UN SMAKĀM JAUNĀ, MAZĀKĀ IEPAKOJUMĀ, BET AR CENU AUGSTĀKU

V Visiem 24.11.2011

Par ko tad te ir īsti sūdzība? Es nesaprotu.

Ar Valdo centru sadarbojos, apsardze ir labā līmenī salīdzinot ar citiem biroju centriem. Tad tu par sekretāri pieteicies SIA Voldemārs vai citā kompānijā, jo beigās vēl raksti, ka pārvācāties uz telpām, kur adekvātas cenas.

1. Apsardze ir laba
2. Cik esmu ar personālu sastapies no paša SIA Voldemārs - ļoti laipni un draudzīgi ( varbūt tev pašai jāpadomā kā tu strādā!)
3. Ko tad tu darbā gribi darīt ? Soliteru spēlēt un draugos sēdēt ? Ja tu strādā tad tu strādā savu noteiktu darba laiku kaut vai tev ķieģeļi bez apstājas jānēsā. Darbs tev nav atpūtas stūrītis, atpūsties vari pēc tam.

Par telpām Valdo centrā vispār nevaru neko sliktu teikt, tā ir A klases biroju ēka - cik tad tu gribēji maksāt par viņām - sviestmaizi ?

Natālij - darba vieta ir darbavieta un tur arī ir jādara tas, ko tev liek un mute jātur. Ja tev ir jādaras kaut kas cits ārpus darba pienākumiem - vari būt kā normāls cilvēks un kādreiz to izdarīt, bet, protams, ne pārspīlēti un sistemātiski- tad vienkārši nestrādā tur, neviens jau tevi nespiež.

D Darbinieks 05.12.2011

Ja par apsardzi, tad mūžīgi viņu kabūzī kāds ēd, jā laipni viņi ir, bet ja apmaldīsies VIP stāvvietā(sākot darbu kompleksā), tad tādu slengu saņemsi par to, ka mati celsies stāvus, pat sieviete apsardze nekautrējās draudēt ar pārdurtām riepām un ne tajā mierīgākā tonī.

A klase-caur logiem ūdens tek.
A klase-centrā par 15% lētāk(žēl, ka biroju tur nav iespējams izīrēt), bet pie Voldemāra noslogojums 75%

D Darbinieks 07.12.2011

Strādājot voldemārā nekad ne no viena neesmu iejūtību jutis, nicināšana un pazemošana no vadības puses.

A Anonīms 08.12.2011

SIA VOLDEMĀRS nelielu laiku atpakaļ strādāja visslābākie darbinieki, bet pēdējā laikā tur kaut kas nav kārtībā, personāls izskatās drausmīgi un galvenais visi, it kā viņus uz darbu pieņem pēc izskata – speciāli piemeklē un par profesionāliem viņus grūti nosaukt! Varbūt tas ir kaut kāds slepenais gājiens no uzņēmuma vadības?! Par apsardzi gan neko sliktu nevaru teikt, it kā diezgan kompetenti darbojas savā jomā, bija, protams, reizes kad vajadzēja pārrunu ceļa risināt dažās situācijas, bet bija atrasts kompromisa risinājums.

lilija 07.02.2012

Tagad februārī biroja telpās salstam, Valdo vadība nevar nodrošināt siltumu biroja ēkā 58...īres naudu gan nenolaiž.

F Fjodors_Sumkins 12.10.2012

Nemuldi par aukstumu, ja pati tur nemaz nestraadaa.