www.sudzibas.lv Vocal Studio Nepieņemeama attiekme no "pedogoga"

Dana Kugaudo Vocal Studio - Nepieņemeama attiekme no "pedogoga"

Palasot komentārus, kuri visi bija tikai labi, sazvanījos pa norādītajiem numuriem, pieteicu bērnu uz nodarbību, papildus internetā aizpildīju pieteikuma anketu. Atnāca uz e-pastu atbilde. Nākamajā dienā Dana man atsūtīja personīgo konta numuru uz kuru man bija jāpārskaita 55EUR. Pirms maksāt es pajautāju par līgumu, jo manuprāt tas ir normāli, ja vecāki atdodot savu bērnu uz nodarbībām uz jebkādu studiju, turklāt mazu bērnu, tad līgums manuprāt ir normāla lietai, kurai manuprāt būtu jābūt. Uz ko man atbildēja, ka tas nav bērnudārzs, līdz ar to līgumu viņiem nav! Sarakstīšanas nonāca līdz tam, ka mums uzrakstīja, vai nu maksājiet un vediet vai arī meklējiet citu vietu! Jau tajā brīdī man nebija patīkama un pieņemama šāda attieksme no pedagoga puses, turklāt studijas vadītājas. Labi, parunājām ar vīru, bērnam pirmā vokālā nodarbība ļoti patika, pēc kuras, katru dienu pēc dārziņa jautāja, vai mēs atkal brauksim dejot/dziedāt, izlēmām, ka nekas traks, lai jau bērns iet, ja tik ļoti iepatikās, turklāt es visu nodarbību esmu turpat blakus telpā. Samaksājām uzreiz par mēnesi un sakām apmeklēt nodarbības (kopā 3 nodarbības), līdz pienāca tā diena (nedēļa), kad es rīkoju pasākumu(vīram) un viss bija jāpaspēj. Un, nodarbību dienā, pēcpusdienā zvanīju Danai, lai noskaidrotu, kur tajā dienā notiks nodarbības, jo man sajuka viss, klausuli man nepacēla , atsūtīja sms, ka viņai esot nodarbība, runāt nevar. Es atvainojos un uzrakstīju to pašu sms veidā(par adresi), pēc tam kkādā mirklī man ienāca pratā, ka nodarbības notiks centrā, ne Riepnieku ielā, uzreiz uzrakstīju Danai sms, ka viss kārtībā adresi atradu. Viņa atsūta OK, kaut gan varēja uzrakstīt adresi, vismaz pēc nodarbības. Tā nu es visu dienu ar organizēšanu un darbu un vēl augstskola(tas informācijai, lai nedomā, ka es sēžu mājās un nevaru atcerēties, kur man jāved bērns uz nodarbību, turklāt tā bija tikai 3. vai 4. nodarbība). Vakarā pēc darba aizbraucu izņēmu bērnu no dārziņa un pa korķiem uz centru, skriešus samaksājām par autostāvvietu, skriešus augšā uz studiju, atnākam - viss ciet! Es neko nesaprotu, apsēdos, domāju, kā tā?! Bērns sāk čīkstēt, kā tā, mēs nokavējām un visi aizgāja bez mums?! Es zvanu Danai, jautāju, kāpēc viss ciet, uz ko man atbild - Protams, ka ciet, Jums taču šodien vokālās nodarbības Riepnieku ielā! Nu johaidī! Es taču pa dienu zvanīju, lai to noskaidrotu, vai tiešām OK vietā bija tik grūti atsūtīt adresi?!?!?! Sāku jautāt, kāpēc ,lai nerastos šādi jadījumi, Jūs nevarat atsūtīt uz e-pastu grafiku?! Man atbild, ka es pati varu sastādīt grafiku, tā nav viņu nodarbe, grafikus rakstīt. Labi, es pati , bet es samaksāju par mēneša nodarbībām vokāls + horeogrāfija(horeogrāfija sākās 2nedēļas vēlāk, nekā vokālās nodarbības) vai tiešām tik grūti panākt pretī un uztaisīt vismaz sākumam grafiku, līdz tie vecāki pierod pie grafika un tad jau var runāt un pēc tam jau nesūtīt, bet līdz cilvēks ieiet ritmā, tas būtu tieši patīkami,turklāt, ja cilvēks strādā un mācās un ir savas lietas, kad citreiz vispār aizmirsti,kas par dienu un ,kā tajā dienā ir nodarbības. Labi, pēc sarunas ar Danu, kuras vienaldzīgā balss spēja pateikt tikai vienu- Tev vajag-tu taisi un dari! galvenais samaksā!:) Es biju neaprakstāmi dusmīga, bet vēl vairāk mani sāpināja bērns, kurš vispār nav pie vainas, stāv blakus un šņukst un tik patiesi uztraucas par radušos situāciju un gaida, ko es pateikšu, kāpēc viss ciet un neviena nav :( Beigās nonācām līdz tam, ka man pateica, ja kaut kas nepatīk, ejiet citur! Pateicu,ka pēc visa tieši tā arī darīšu, palūdzu sarēķināt cik meita nodarbības apmeklēja, lai atskaita, bet pārējo naudu ,lai pārskaita atpakaļ uz kontu, no kura tika maksāts. Uz ko man atbildēja, ka naudu neatgriezīs, jo redziet, es pati pēc savas vēlēšanās laužu ar viņiem "ĻĪGUMU"!, kura vispār nav, un par, kuru es jau sākumā uztraucos. Nonāca viss līdz tam, ka mūs vienkārši sūtīja citur, piekodinot, ka naudu neatdos. Redzot, ka Dana negrasās risināt radušos situāciju, tikai sūta kaut kur citur, es arī vairs negribēju neko risināt, pateicu, ka, ja neatgriezīs naudu, vērsīšos attiecīgajā iestādē (strādāju šajā iestādē), lai noskaidrotu, cik likumīgi ir maksāt par nodarbībām uz privāto kontu, nesaņemot ne kvīti par maksājumu, bez līguma (tā tomēr ir sadarbība uz ilgāku laiku, parasti uz vairākiem gadiem!). Pateicu, ka šāda attieksme no pedagoga puses ir nepieņemama, neprofesionāla, turklāt zinot, KĀ bērnam patika nodarbības, tam cilvēkam viss bija vienalga, skaidrs bija tikai viens - dari pati vai ej citur! Pēc manis teiktā, ka vērsīšos attiecīgajā diennestā, un nevēlos, lai mans bērns nodarbojas ar tādu rupekli, nometu klausuli, pē kā uzreiz tiku nobloķēta(sapratu to vēlāk), kur tikai iespējams! Nauda uzreiz tika sarēķināta un atlikums tika pārskaitīts atpakaļ man uz kontu apmēram 30min. laikā. Biju priecīga, bet reizē arī ļoti smagi ap sirdi bērna dēļ, jo visu ceļu līdz mājām man nebija miera, visu laiku jautāja, vai nākamajā dienā iesim un vai atkal nebūs ciet un ,ka viņa man atgādinās , no dārziņa zvanīs,lai mēs nenokavējam un,lai atkal visi neaiziet prom. Vakarā tētis atbrauca no darba un viņam tika viss izstāstīts un pat sarunāja, vai viņš aizvedīs uz nodarbībām, kad mammai uz mācībām vajadzēs.. klausījos un sapratu, kaut kas ir jādara. Nākamajā dienā zvanīju Danai, lai atvainotos,varbūt satiktos un atrisinātu radušos situāciju, numurs bija aizņemts(pēc tam tikai sapratu, ka numurs visu laiku aizņemts, jo esmu nobloķēta) pamēģināju vēl dažas reizes, tad uzrakstīju atvainošanās īsziņu un paskaidroju, ka bērns nav pie vainas un nejau bērnam jācies, mums jāatrisina šis starpgadījums. Nosūtīju vairakas sms, bet klusums(redzu tikai zem sms - aizsūtīts, izlasīts). Pēc pāris sms sajutos pazemojoši, jo nesaprotu, šo "pedagogu"! Konfliktā parasti vainīgas ir divas puses un izglītots, pieaudzis cilvēks parasti vēlas atrisināt radušos situāciju, tāpēc nesaprotu tādu attieksmi no pedagoga puses... Vēlāk es izlēmu atstāt vērtējumu viņu fb profilā - https://www. facebook.com/dkvs.lv/ un pievienoju arī komentāru ar īsu situācijas aprakstu, taču kad nospiedu, lai atstātu vērtējumu, man ekrānā parādīja uzraksts, ka Es nevaru komentēt un novērtēt doto lapu, jo esmu bloķēta! :D Tad arī man tapa skaidrs, kāpēc šai lapai nav negatīvu vērtējumu un atsauksmes tikai labas (ir 2 vērtējumi ar 2 ballēm, bet tie atstāti tā, lai vairāk reāli izskatās!:D

Tagad esam citā studijā, kurā ir noslēgts līgums ir maksājums pēc kura maksājam un ir apmeklējuma grafiks un pat autostāvvieta pie pašas ēkas :) Esam abas ļoti priecīgas!

P.S. Varbūt esmu pārāk sīkumaina un prasīga,taču dažādas dzīves situācijas parādīja, ka visam ir jābūt kārtībā un par kartu darbību(sīkumu) jābūt attiecīgam dokumentam(pierādījumam), jo var rasties situācijas, kad neko nevarēsi izdarīt bez attiecīgā papīra,(kurš kādā momentā iespējams domāsi, ka nav vajadzīgs),paliksi viena ar savām problēmām, jo tagad katrs tikai pats par sevi!

Veiksmi un pozitīvu sabiedrību Jums apkārt!

N

Tātad vadītājai, jārūpējas, lai Tu varētu darīt savus darbus, tajā pat laikā traucējot viņai darīt savu darbu, zvanot nodarbību laikā? Un nemaz neienāca prātiņā, ka bērns cieš Tavas vainas dēļ, ja jau neesi spējīga pat uzzināt, kurā adresē īsti notiks nodarbība. Tu domā, ka ja samaksāji, tad tagad viss tiks pakārtots Tavām prasībām un Tavam dzīves ritmam? Pareizi darīja, ka nobloķēja! Ar tādu trako sadarboties - tā ir pašnāvība.
P.S. Kas tā par "attiecīgo iestādi", kura Tevi vēl nav izmetusi no darba?

P.P.S. Vienīgā lieta, kur pilnībā piekrītu autorei - līguma ir jābūt obligāti. Bez līguma uzticēt savu bērnu svešam cilvēkam ir pēdējā bezatbildība.

D Dontkillmyvibe 26.09.2016

Kur pedagoga vaina, ja pati nejēdz pajautāt, kur notiek nodarbība? Ja pati saki, ka viss ok, saprati, tad par ko sūdzies, ka nejēdz pierakstīt, kas kur notiek?