Vladislavs Naudušēvics - Krāpnieks

Sveiki, uzmanieties no Vladislava Naudušēvica, ar šo cilvēku nevar ielisties nekādās darīšanās. Viņš bij uzņēmies mājas apsaimniekošanu, kā jau normāli ļaudis mājas iedzīvotāji maksāja viņam rēķinus, bet tā vietā lai norēķinātos ar siltuma piegādātājiem viņš naudu novirzīja savām vajadzībām, tā pat mājai vairs nav uzkrājuma kurš arī noteikti ir izmantots sava uzkrājuma veidošanai. Tagad Vladislava Naudušēvica apsaimniekotās mājas ir pārņēmusi firma Sia ''Valdis namsaimnieks'', kura pieder iepriekš minētā kunga meitai. Par šis firmas scenāriju ir pāragri spriest, bet ja Jums ir darīšana ar Vladislavu Naudušēvicu vai Sia ''Valdis namsaimnieks'' esiet uzmanīgi un sekojiet līdz kur aiziet Jūsu naudiņa. Nekļūstiet par alkatīgu cilvēku upuriem.

E