www.sudzibas.lv Vladimirs Trofimovs Bezatbildīgs zobārsts

Vladimirs Trofimovs - Bezatbildīgs zobārsts

Pirmajā vizītē Dr. Izņemot veco plombi, atvēra kanalu, kuru līdz galam neiztīrīja, uzlika zāles ar pagaidu plombi un pierakstīja uz vizīti pēc mēneša! Plombe galīgi neturējās, caurums milzīgs! Ierodoties uz vizīti durvis ciet, Dr. Uz zvaniem un ziņām neatbild! Ignorē joprojām! Paldies citam dr, kurš iztīrīja kanālus un salaboja zobu! Jāteic zobam gaidot dr, nolūza mala un caurums kļuva vēl lielāks, paldies, Dr. Trofimovam, kurš saņemot naudu par savu nepabeigto darbu, pazudis un neliekas ne ziņas! Jāteic dr kavēšanās nebij vienīgā, jau pirms tam bij šāds atgadījums, kad nebrīdinot un nesaskaņojot vizīte tiek atcelta!

E ELLIO 25.01.2023

Protams,ka nav attaisnojuma no ārsta puses Jūs ignorēt, bet kanālu vienā seansā nav iespējams līdz galam iztīrīt, tāpēc to slēdz ar pagaidu plombi. Nolūzusi zoba mala arī nav ārsta kļūda, bet gan tas,ka nedzīvs zobs ir trausls.