Vladimirs Isajevs no Klanciema - Atieksme

Nevaru vnk neuzrakstīt par šo briesmīgo cilvēku..Es nesaprotu kā šis cilvēks var strādāt šajā amatā,viņam ir PILNĪGI nospļauties uz visiem Kalnciema iedzivotājiem,vecās tantiņas baidās viņam pazvanīt un pateikt ka lampiņa kāpņu telpā izdegusi,jo atbildi var sagaisīt-nu tad ej un ieskruvē pati..Pa telefonu var atbildet rupjiem krievu lamuvārdiem,tas priekš viņa ir normāli.Namu apsaimniekošanas cenas milzīgas bet visapkārt valda nenormāla netīriba,kāpņu telpas šausmigas,pagrabi vnk katastrofālā stāvoklī,beigti kaķi mētājās..Strādnieki paši netīri,pēdējie dzērāji..Visu ko vinš dara ir vizināšanas ar darba auto(jauns nissan qashqai)ar darba auto brauc arī zvejot,vimbu laikā itsevišķi....Jelgavas Novada KU priekšniecei būtu jāiemāca ētikas normas šim "šefam''

V

T Twisted Fate 05.01.2016

Vladimirs "Blooolord" Isajevs ir viens no profesionālākajiem cilvēkiem, ko es esmu sastapis savas dzīves laikā!

N Nacists 05.01.2016

Sūdzībniek, Tu tiksi atrasts! Ar Tevi izrēķināsies par negoda celšanu! Katrs Tevis uzrakstītais vārds nesīs sāpes Tev un Tavai ģimenei!