www.sudzibas.lv Vladimirs Djubko Krāpšana saņem avansu 60% apmērā darbus veic 10% apmērā un pazūd neceļ telefonu

Vladimirs Djubko - Krāpšana saņem avansu 60% apmērā darbus veic 10% apmērā un pazūd neceļ telefonu

Vienojāmies ar Vladimiru Djubko par sētas nomaiņu, sāka darbus saņēma avansu 60% apmērā darbus izdarīja par 10% un jau nedēļu neceļ telefonu, neatbild uz ziņām. Bija līgums esmu jau vērsies ar iesniegumu tiesā. Noteikti neiesaku sadarboties ar šo personāžu Vladimiru Djubko.

G

L Lily Gold 13.04.2022

Izlasiet lūdzu pats savu līgumu pirms par Jums neiesniedz šis cilvēks sūdzību tiesā par neslavas celšanu. Ja pareizi atceros un viņam nekas nav mainījies par dažiem mēnešiem tad ir 100% samaksa PIRMS darba uzsākšanas. (LĪGUMĀ IR ŠIS PUNKTS MINĒTS, JA PAREIZI ATCEROS TAD TAS BIJA PUNKTS 4.2) Tas ka jūs maksājat pa daļām parāda tikai to, ka viņš mazliet jums pretī panāca. Lūdzu cilvēki, esiet gudri un neceliet neslavu par to pie kā paši esat vainīgi, darba izpildītājiem arī ir jāpelna nauda.

G Gatis G. 13.04.2022

Tas nav iemesls necelt un nepildit to ko apsolija. Par to kā maksas un kad maksas vienojamies un pretenziju nebija. Ludzu, pasakiet savam draugam Vladimiram Djubko, lai ar mani sazinas un visu izruna, ja mani ignore tad es rikošos tā ka uzskatišu par vajadzigu